• Informacje na temat:

  mąż jandy

Artykuły na temat: mąż jandy
 • Krystyna Janda drży o ukochaną mamę!

  Jest w życiu Krystyny Jandy osoba wyjątkowa, taka na której aktorka nigdy się nie zawiodła, bo nie mogła się zawieść.  Osoba, która zawsze ją wspiera, pomaga jej i na którą może zawsze liczyć. Tym(...) się otwieraniem swoich warszawskich teatrów Polonia i Och Teatr.  Ale była też przy córce, gdy ta potrzebowała wsparcia najbardziej, gdy jedenaście lat temu odchodził jej mąż Edward Kłosiński (†65

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Krystyna Janda na to pytanie nie chciała odpowiedzieć! "To moja bardzo, bardzo osobista sprawa"

  Dla Krystyny Jandy (65 l.) nie ma trudnych pytań. Aktorka zawsze chętnie i barwnie opowiada o sobie. Tym razem jednak dziennikarka napotkała na opór.

 • Spowiedź Krystyny Jandy

  Opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza i osobisty dramat Krystyny Jandy. Pokazany w konkursie Berlinale "Tatarak" Andrzeja Wajdy, zadedykowany zmarłemu mężowi aktorki - operatorowi Edwardowi Kłosińskiemu, jest wielkim, przekraczającym granice aktorstwa, popisem Jandy.

 • Krystyna Janda dumna z syna. Chodzi o "Seks dla opornych"!

  ...teatru. Syn Jandy zajmuje się tym, czym przed laty jego nieżyjący ojciec, Edward Kłosiński. Do dziś w repertuarze Teatru Polonia są spektakle "Boska" i "Kobiety w sytuacji krytycznej", do których światła ustawiał Edward, na plakacie widnieje jego nazwisko w czarnej ramce... Był światowej sławy operatorem filmowym i wielką miłością Krystyny Jandy, ojcem ich dwóch synów - Adama i Andrzeja...

 • Spowiedź Krystyny Jandy

  Opowiadanie Jarosława Iwaszkiewicza i osobisty dramat Krystyny Jandy. Pokazany w konkursie Berlinale "Tatarak" Andrzeja Wajdy, zadedykowany zmarłemu mężowi aktorki - operatorowi Edwardowi Kłosińskiemu, jest wielkim, przekraczającym granice aktorstwa, popisem Jandy.

 • Krystyna Janda coraz słabsza. Musiała zrezygnować z palenia!

  ...niej lekarstwem i wybawieniem. Nawet w najbardziej dramatycznych okresach życia teatr nie pozwalał na to, by się poddała. Tak było w chwili, kiedy zmarł jej mąż, operator Edward Kłosiński (†65(...), wygląda na to, że na dobre. Nie pali od pół roku. Bardzo dba o to, co je - opowiada "Rewii" znajomy Jandy. I dodaje: - Wstaje wcześnie rano. Każdy dzień zaczyna od gimnastyki. Przychodzi pewien wiek, gdy...

 • Jubileusz Krystyny Jandy

  Krystyna Janda - aktorka filmowa i teatralna, laureatka Złotej Palmy, Agnieszka w filmie "Człowiek z marmuru" i Danuta Wałęsa w spektaklu "Danuta W." - we wtorek kończy 60 lat. Aktorka będzie świętować urodziny sztuką "Zmierzch długiego dnia" w teatrze Polonia.

 • Krystyna Janda pogrążona w smutku!

  ... pomóc.  To ona była przy aktorce, kiedy zmarł jej mąż Edward Kłosiński. Nawet ostatnio, gdy Janda borykała się z coraz większymi problemami finansowymi, związanymi ze zmniejszeniem wysokości dotacji...

 • Krystyna Janda: Nie szukam miłości

  Od śmierci męża Krystyny Jandy, Edwarda Kłosińskiego, minęło sześć lat, ale serce aktorki wciąż należy tylko do niego. Wybitna artystka nie szuka nowej miłości i nie chce się ponownie zakochać.

Zdjęcia na temat: mąż jandy
Wideo na temat: mąż jandy
 • Figura o graniu Kaliny Jędrusik!

  Wygląda na to, że Kasia Figura wreszcie otrząsnęła się z domowej traumy, jaką miał zafundować jej mąż Kai Schoenhals. Najlepszą terapią okazała się praca, którą zaoferowała jej Krystyna Janda. Aktorka przygotowuje się właśnie do roli w spektaklu o życiu Kaliny Jędrusik. Premiera niebawem w Teatrze Polonia (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news).