• Informacje na temat:

  mąż jesse

Artykuły na temat: mąż jesse
 • Sandra Bullock nie chce ponownie wychodzić za mąż!

  Aktorka pięć lat temu rozwiodła się ze swoim mężem, Jesse Jamesem, który wielokrotnie ją zdradzał. Odbiło się to szerokim echem w mediach, gdyż jego kochanki publicznie o wszystkim opowiadały(...) Bullock nie spieszy się jednak przed ołtarz... Na pytanie, czy wyjdzie ponownie za mąż odpowiedziała: "Nie sądzę, ale widzę siebie w trwałym i przepełnionym miłością związku" - powiedziała. Czyżby po...

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Były mąż Sandry Bullock pisze książkę

  Jesse James , były mąż Sandry Bullock planuje wydać swoje wspomnienia, w których wyjawi sekrety aktorki.

 • Mąż Bullock stracił program

  Jesse James, niewierny mąż Sandry Bullock, stracił swój program "Jesse James is a Dead Man", który emitowany jest w telewizji kablowej Spike TV.

 • Mąż Bullock na odwyku dla seksoholików

  Jesse James , mąż Sandry Bullock , który według ostatnich doniesień zdradzał ją z co najmniej czterema kobietami, zgłosił się podobno na odwyk dla seksoholików.

 • Były mąż bliżej Bullock

  Jesse James, były mąż Sandry Bullock, zakupił wartą dwa miliony dolarów posiadłość w Teksasie, aby być bliżej swojego syna - Louisa, którego adoptował wraz z 45-letnią aktorką.

 • Mąż błaga Sandrę Bullock o wybaczenie

  Jesse James , niewierny mąż aktorki Sandry Bullock , błaga ją o wybaczenie. - Ma nadzieję, że Sandra przebaczy mu zdradę - mówi przyjaciel pary.

 • Mąż błaga Bullock o wybaczenie

  Jesse James, niewierny mąż gwiazdy Hollywood - Sandy Bullock, błaga ją o wybaczenie.

 • Były mąż Bullock płakał w sądzie

  Były mąż Sandry Bullock , Jesse James , rozpłakał się podczas środowej (14 lipca) rozprawy w sądzie, tłumacząc, że w ostatnich miesiącach sięgnął dna za sprawą maltretowania przez ojca oraz alkoholizmu, jakiego doświadczył już jako nastolatek.

 • Mąż Bullock na odwyku

  Jesse James, mąż gwiazdy Hollywood - Sandry Bullock, który według ostatnich doniesień zdradzał ją z co najmniej czterema kobietami, zgłosił się na odwyk dla seksoholików.

Wideo na temat: mąż jesse
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.