• Informacje na temat:

  mąż kaczyńskiej

Artykuły na temat: mąż kaczyńskiej
 • Marta Kaczyńska już po porodzie. Głos zabrał jej mąż, Piotr!

  Marta Kaczyńska (38 l.) 7 sierpnia po raz trzeci została mamą. Ona i jej mąż Piotr powitali na świecie dziecko. Jeden z tabloidów zdradza szczegóły dotyczące noworodka. O komentarz poproszono też szczęśliwego tatę.

 • Jerzy Turek pośmiertnie odznaczony

  Prezydent Lech Kaczyński przyznał pośmiertnie aktorowi Jerzemu Turkowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę, 17 lutego, na internetowej stronie prezydenta.

 • Marta Kaczyńska ponownie wychodzi za mąż? I... jest w ciąży?!

  Życie uczuciowe Marty Kaczyńskiej budzi spore zainteresowanie. Zwłaszcza, że już dwukrotnie wychodziła za mąż! Córka Lecha Kaczyńskiego spotykała się z Piotrem Smuniewskim, którego poślubiła w 2002(...), a i Marta nie jest samotna. Już od przeszło roku w mediach pojawiają się informacje, że jej serce jest zajęte przez biznesmena Piotra.  Mężczyzna niejednokrotnie towarzyszył Kaczyńskiej podczas publicznych...

 • "Katyń": Cisza po premierze

  Uroczysta premiera filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy odbyła się w poniedziałek w warszawskim Teatrze Wielkim. Wśród gości byli przedstawiciele władz Polski, artyści, politycy i rodziny ofiar Katynia.

 • Mąż Marty Kaczyńskiej i była żona Artura Boruca są oskarżeni o wyłudzenie ponad 14 mln zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) i pranie brudnych pieniędzy. Dotąd nie udało im się wyjść z aresztu za kaucją, mimo że inni podejrzani z takimi samymi zarzutami od dawna są na wolności. Marek Dubieniecki, ojciec i obrońca Dubienieckiego, zaproponował 600 tys. zł...

 • "Katyń": Uroczysta premiera

  W warszawskim Teatrze Wielkim rozpoczęła się uroczysta premiera filmu Andrzeja Wajdy "Katyń".

 • Radosne wieści tygodnika o Kaczyńskiej!

  ..."Twoje Imperium" ucina wszelkie spekulacje na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Marty Kaczyńskiej (38 l.)...

 • Kraków: 50 Cent niedomagał

  Co działo się podczas drugiego dnia krakowskiego festiwalu Coke Live 2009? Prezentujemy 10 migawek i ciekawostek z piątkowych koncertów.

 • Marta Kaczyńska zaczyna nowe życie!

  ...pogrzebie. Kilka dni później czekało ją spotkanie w sądzie z mężem Marcinem Dubienieckim. Nim to się stało, w jednym z tygodników ukazał się artykuł sugerujący, że miłość adwokata i Marty Kaczyńskiej(...) wynikał jeszcze z jednego powodu. - Takiego rozwiązania chciała nie tylko Marta, która w okresie, gdy mąż był w areszcie uporządkowała życie i pragnęła odzyskać wolność, ale i Marcin - wyznaje "Na Żywo...

 • Czy papież nas zaskoczy?

  Czy wiecie, że papież w Watykanie odprawiał egzorcyzmy, a Japończycy nauczyli się dla niego śpiewać po polsku piosenkę "Góralu czy ci nie żal"? Między innymi tego dowiadujemy się z filmu "Świadectwo". Ten fabularyzowany dokument jest jednak opowieścią głównie dla Polaków. My na pewno wzruszymy się, oglądając tę produkcję.

Zdjęcia na temat: mąż kaczyńskiej
Dyskusje na temat: mąż kaczyńskiej