• Informacje na temat:

  mąż kożuchowskiej

Artykuły na temat: mąż kożuchowskiej
 • Co robi mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

  Bartłomiej Wróblewski (40 l.), mąż Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.), już dawno pożegnał się z dziennikarstwem. Ma swoją firmę, która ochrania… m.in. osiedle, na którym mieszka on i jego rodzina.

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej wraca do TVP?!

  Przez lata to Małgorzata Kożuchowska (44 l.) grała w związku pierwsze skrzypce. Teraz jej mąż ma możliwość, aby wyjść z cienia żony.

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Zaskakujące wieści o Kożuchowskiej i mężu!

  Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", Małgorzata Kożuchowska (47 l.) niebawem będzie świętować ważną rocznicę. Organizacją hucznej imprezy nie zajmuje się jednak mąż, a... Tomek Karolak!

 • Wymarzone święta Kożuchowskiej

  Góry, śnieg, renifery, światło bijące z kominka - o takich świętach marzy Małgorzata Kożuchowska, gwiazda seriali "M jak miłość" i "Tylko miłość". Ale to jeszcze nie w tym roku...

 • Małgorzata Kożuchowska: Wyprawka już wyszykowana!

  Synek Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.) właśnie został przedszkolakiem!

 • Kryzys w związku Kożuchowskiej?

  Jedna z najbardziej zapracowanych aktorek przechodzi małżeński kryzys? Gra w serialach, teatrze, bywa na bankietach. Gdzie czas na życie?

 • Małgorzata Kożuchowska i jej mąż mają powody do świętowania i radości. W końcu stało się!

  Zapracowała na swój sukces, ale wie, jak dużo zawdzięcza rodzicom. Dlatego chce im zapewnić piękną jesień życia. W końcu nadszedł czas na wielkie zmiany. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej (47 l.) zapanowała wielka radość. Wreszcie ojciec aktorki podjął przełomową decyzję, na którą czekała cała rodzina. Aktorka i jej mąż mają co świętować - ich synek będzie miał ukochanych dziadków blisko.

 • Kożuchowska z trójką dzieci

  W marcu startuje nowy serial telewizyjnej Dwójki "Rodzinka.pl". W roli Natalii Boskiej zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. - To kobieta, która łączy życie zawodowe z prowadzeniem domu z wychowaniem trójki synów - opowiada aktorka

Zdjęcia na temat: mąż kożuchowskiej
Wideo na temat: mąż kożuchowskiej
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

Dyskusje na temat: mąż kożuchowskiej
 • Re: Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Pani Kożuchowska zachowuje się nieodpowiedzialnie moim zdaniem. Mąż i dwójka małych dzieci (Natalka i Mateuszek) w domu, a ona ma dość serialu. Boże Święty do czego to doszło, że matka ma dosyć i sobie ot tak odchodzi. To jest mój pierwszy kontakt z internetem, bo ja mam 75 lat i wnuczek mi to pisze na komputerze. Ale tak się tą Panią Kożuchowską zdenerwowałam, że musiałam to z siebie wyrzucić

 • Re: Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Pani Kożuchowska zachowuje się nieodpowiedzialnie moim zdaniem. Mąż i dwójka małych dzieci (Natalka i Mateuszek) w domu, a ona ma dość serialu. Boże Święty do czego to doszło, że matka ma dosyć i sobie ot tak odchodzi. To jest mój pierwszy kontakt z internetem, bo ja mam 75 lat i wnuczek mi to pisze na komputerze. Ale tak się tą Panią Kożuchowską zdenerwowałam, że musiałam to z siebie wyrzucić.

 • Re: Związek Kożuchowskiej w kryzysie?

  Pani Małgosiu, jako osoba bardzo wierząca nie powinna była Pani wychodzić za mąż. Małżeństwo to życie razem na dobre i złe, to życie dla stworzenia rodziny!