• Informacje na temat:

  mąż księżnej

Artykuły na temat: mąż księżnej
 • To okropne, jak rodzice księżnej Kate potraktowali Meghan! Dopiero teraz to wyszło!

  Rodzice księżnej Kate zachowali się nagannie. Jak tak można?

 • Liliana Komorowska (52 l.), polska aktorka, która od ponad dwudziestu lat mieszka za oceanem, zagra w polskim serial u "Teraz albo nigdy".

 • Księżna Meghan zaczęła rodzić! Wielkie poruszenie na Wyspach!

  ...księżnej czuwa jej mąż" - donosi "The Telegraph". Oficjalne oświadczenie wkrótce ma zostać wydane. pic.twitter.com/5Z70fyhY5k " additional="— Chris Ship (@chrisshipitv)" date="May 6, 2019" user="chrisshipitv" /> Dziecko księcia Harry'ego i księżnej Meghan będzie siódme w kolejce do tronu. Zaraz po księciu Karolu, Williamie, trójce jego dzieci i księciu Harrym.  Księżna po raz ostatni pokazała się...

 • Film o śmierci Diany wzbudza kontrowersje

  Kontrowersje na festiwalu w Cannes wzbudziła projekcja filmu dokumentalnego "Unlawful Killing" na temat śmierci księżnej Diany. W dokumencie powtarzane są spiskowe sugestie, jakoby za tę śmierć mogły odpowiadać brytyjskie elity. Pokazane zostało ponadto zdjęcie umierającej księżnej.

 • Oto, co księżna Meghan robi, gdy zostaje sama

  Jedna z gazet ujawnia, czym zajmuje się księżna Meghan (37 l.), gdy jej mąż pełni obowiązki służbowe bez niej.

 • "Grace księżna Monako" : Monako to ja!

  Księżna Monako w filmie Oliviera Dahana powtarza do znudzenia frazesy dotyczące baśni. Baśniowy świat jest możliwy. Marzenia się spełniają. Chcesz poślubić księcia - nic prostszego. Miłość jest niezwyciężona. Powstrzyma nawet konflikty zbrojne. Piękno w odpowiedniej oprawie to najlepsze koło ratunkowe dla współczesnego świata. I tak w kółko.

 • Księżna Victoria urodziła! Syn czy córka?

  Na szczęście ciąża szwedzkiej księżniczki nie wzbudzała takich sensacji jak to miało miejsce w przypadku księżnej Kate. Dzięki temu Victoria i jej mąż książę Daniel mogli w spokoju oczekiwać przyjścia na świat kolejnego potomka. Jak oficjalnie potwierdził dwór królewski, księżniczka urodziła właśnie syna! Maluch przyszedł na świat 2 marca br. o godzinie 20.28 i ważył 3,6 kg. To drugie dziecko...

 • Książę Monako krytykuje Nicole Kidman

  Książę Monako, Albert i jego dwie siostry skrytykowały najnowszy film Nicole Kidman, pod tytułem "Grace of Monaco". Obraz opowiada o Grace Kelly - amerykańskiej aktorce i księżnej Monako.

 • Matka księżnej Kate przerwała milczenie! Wyjawia sekrety córki!

  Do tej pory rodzice księżnej Kate (36 l.), Carol Middleton (63 l.) i Michael Middleton (69 l.), nie byli zbyt rozmowni. Teraz jednak światło dzienne ujrzało kilka ciekawych szczegółów, które wyjawiła mama księżnej!

 • Być gwiazdą to za mało!

  Sława i pieniądze to dla większości aktorek szczyt marzeń, ale dla niej dopiero początek. Angelina Jolie do perfekcji opanowała sztukę wykorzystywania Hollywood do swoich celów. Jeszcze w tym roku zamierza wyjść za mąż, a przy okazji...

Wideo na temat: mąż księżnej