• Informacje na temat:

  mąż łepkowskiej

Artykuły na temat: mąż łepkowskiej
 • Ilona Łepkowska apeluje do kobiet: Nie bądźcie jak Małgorzata Rozenek. To sztuczny twór

  ...z monotonnego cyklu 'metamorfozy'. Jest nudny jak flaki z olejem i błyskotliwy tak, jak jego prowadząca" - czytamy. Uwagę Ilony Łepkowskiej zwróciła również garderoba Perfekcyjnej, w której wystąpiła ona(...) stanęli mąż i ojciec. Nie znoszę tych medialnych pyskówek, ale z Kingą Rusin się zgadzam w jednym - Małgorzata Rozenek to sztuczny twór. I dlatego tytuł programu brzmi jak żart, albo gorzej - szyderstwo...

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Ewa Wencel pogodziła się z Iloną Łepkowską!

  Wygląda na to, że Ewa Wencel (59 l.) przestała unikać Ilony Łepkowskiej (60 l.), przez którą straciła męża i rolę w "M jak Miłość".

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

 • Ilona Łepkowska: Nie muszę być najbogatsza na cmentarzu

  .... Może dlatego, że właśnie nigdy nie traktowałam swojej pracy jako czegoś wyjątkowego. I nikt z mojej rodziny też jej tak nie traktował. Mój mąż nie ogląda moich seriali, jego trzej synowie też. Córka(...) bałagan. Mam nadzieję, że do Bożego Narodzenia zdążę posprzątać. Jak spędzi pani święta? - W tym roku wyjeżdżam. Mąż leci do wnuków, a my z córką i psem jedziemy w góry, odpoczywać. Rozmawiała...

 • Gwiazdy "Barw szczęścia" w "Komisarzu Aleksie"

  W najbliższym odcinku "Komisarza Aleksa" dojdzie do niecodziennego starcia dwóch gwiazd... "Barw szczęścia" - Agnieszki Wosińskiej i Marty Nieradkiewicz, czyli Edyty Jeleń i Julii Marczak-Zwoleńskiej z serialu Ilony Łepkowskiej.

 • Łepkowska o #metoo: Są gorsze rzeczy niż to, że ktoś poklepie po tyłku czy powie, że mam ładne cycki

  ..., które wcale nie były jakoś straszliwie dolegliwe. Zależy, gdzie kto ma tę granicę upokorzenia i bólu prywatnego. Ja osobiście byłabym dużo bardziej upokorzona tym, że mąż mnie zdradza, niż tym, że...

 • Katarzyna Zielińska wyszła za mąż!

  Katarzyna Zielińska, aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz gospodyni popularnego programu "Kocham Cię, Polsko!", powiedziała "tak" Wojciechowi Domańskiemu. Ślub odbył się 3 sierpnia, w kościele Nawiedzenia NMP w Warszawie.

 • Łepkowska wychodzi za mąż?

  Polska "królowa tandety", scenarzystka Ilona Łepkowska wreszcie znalazła faceta. Jest nim Czesław Bielecki, architekt i były polityk.

 • "Barwy szczęścia": Ją też uśmiercą?

  Jedna z największych gwiazd "Barw szczęścia", Izabela Kuna, postanowiła pożegnać się z serialem. To kolejna aktorka, która opuszcza produkcję. Dlaczego tak się dzieje? Czy zbliża się koniec popularnej telenoweli, którą Polacy tak uwielbiają?

Zdjęcia na temat: mąż łepkowskiej
Dyskusje na temat: mąż łepkowskiej