• Informacje na temat:

  mąż liszowskiej

Artykuły na temat: mąż liszowskiej
 • Mąż Liszowskiej zarabia jeszcze więcej

  Joanna Liszowska (34 l.) nie musi spieszyć się z powrotem do pracy po urodzeniu drugiego dziecka. Mąż aktorki mimo kryzysu z roku na rok zarabia coraz więcej!

 • Liszowska wychodzi za mąż

  Na stołecznych salonach szeptano, że związek Joanny Liszowskiej z Olą Serneke to już przeszłość. Nieprawda! Joanna żegna panieństwo.

 • Mąż Joanny Liszowskiej da pracę Polakom!

  Ola Serneke (44 l.) z miłości do swojej ukochanej żony postanowił zainwestować w naszym kraju spore pieniądze...

 • Królewski ślub Liszowskiej

  Joanna Liszowska wyszła za mąż! Ślub popularnej aktorki ze szwedzkim milionerem Ola Serneke odbył się w sobotę, 24 lipca, w XV-wiecznej bydgoskiej Katedrze św. Marcina i Mikołaja.

 • Milioner Joanny Liszowskiej coraz bogatszy!

  Kiedy zdecydowała się wyjść za mąż za Szweda Olę Serneke (45), wiele osób mówiło jej, że gorąca Polka w związku ze zdystansowanym Szwedem nie może zaznać szczęścia. A jednak Joanna i jej mąż tworzą parę jakich mało. Zawsze zgodni, sobie oddani, w siebie zapatrzeni... Cztery lata po ślubie temperatura ich uczuć nie opadła ani trochę. Mąż stara się być dla pani Joanny człowiekiem wyjątkowym...

 • Medyński mężem Liszowskiej

  W powakacyjnych odcinkach "Na Wspólnej" nie zabraknie, jak już wcześniej zapowiadali producenci, przystojnych mężczyzn, którzy wprowadzą sporo zamieszania w życie serialowych bohaterów. Jednym z nich będzie Wojtek Medyński.

 • Mąż Liszowskiej przerywa milczenie

  Ostatnio media obiegła informacja, że Ola Serneke, mąż polskiej aktorki, mieszka w Szwecji z matką swojego pierwszego dziecka. Co na to sam zainteresowany?

 • Liszowska: Ślub w święta?

  Pojawił się kolejny termin, w którym podobno polska seks-bomba, Joanna Liszowska zamierza wyjść za mąż za swego narzeczonego Tadeusza Głażewskiego. Plotki głoszą, ze sakramentalne "tak" para powie sobie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - 26 grudnia.

 • Znamy płeć dziecka Joanny Liszowskiej

  Jak dowiedziało się "Party" pod koniec wakacji Liszowska (35 l.) urodzi drugą córeczkę. Gwiazda i jej mąż szwedzki milioner promienieją ze szczęścia. Choć podobno mężczyzna liczył tym razem na męskiego potomka.  "Chociaż Asia ukrywała, że spodziewa się dziecka, kiedy tajemnica wyszła na jaw i odebrała gratulacje przyjaciół, spokojniej podchodziła do tematu. Widać było, że jest pełna energii...

 • Zawirowania w "Przyjaciółkach"

  W najnowszym, 7. odcinku "Przyjaciółek" niczego nieświadoma Patrycja, którą gra Joanna Liszowska, zostanie okradziona. Z kolei Paweł (Bartek Kasprzykowski), mąż Anki, umówi się na randkę z ponętną przedszkolanką. Czy w serialu dojdzie do kolejnego romansu?

Dyskusje na temat: mąż liszowskiej