• Informacje na temat:

  mąż madonny

Artykuły na temat: mąż madonny
 • Mąż Madonny impotentem?

  Madonna (50 l.) poskarżyła się prasie, że przez niskokaloryczną dietę jej męża Guy'a Richiego opadła mu nie tylko waga, ale zmniejszyła się również sprawność pewnej części ciała, która przestała podobno stawać na wysokości zadania.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Mąż Madonny nie chce ugody

  Guy Ritchie, mąż królowej pop Madonny, odrzucił ponoć zaoferowane mu przez żonę 20 milionów funtów w zamian za zawarcie ugody rozwodowej poza salą sądową.

 • Mąż odrzucił propozycję Madonny

  Guy Ritchie, wciąż obecny mąż Madonny, odrzucił ponoć zaoferowane mu przez piosenkarkę 20 milionów funtów w zamian za zawarcie ugody rozwodowej poza salą sądową.

 • Kłopoty Madonny

  Madonny, Liz Rosenberg, w e-mailu. "Proces adopcyjny trwa już od prawie roku" - przypomniała. Madonna i jej mąż reżyser Guy Ritchie otrzymali prawo do tymczasowej, 18-miesięcznej, opieki nad Davidem(...) od sprawy. Jak podały media, ta decyzja może być związana z wcześniejszymi doniesieniami, że przyjął on od Madonny, bez porozumienia z przełożonymi, propozycję opłacenia jego biletu do Londynu...

 • Mąż Madonny opowie o gangsterach

  Guy Ritchie ( "Przekręt" , "Revolver" ) podpisał umowę, wedle której poprawi scenariusz i wyreżyseruje gangsterską odyseję "Static". Film wyprodukuje studio Columbia Pictures.

 • Były mąż Madonny po raz trzeci ojcem

  Brytyjski reżyser Guy Ritchie wkrótce po raz trzeci zostanie ojcem. Jego partnerka, modelka Jacqui Ainsley , spodziewa się dziecka.

 • Guy Ritchie, od niedawna mąż Madonny, nakręci jej najnowszy teledysk. Zdjęcia rozpoczną się w połowie lutego w Los Angeles, a wideoklip będzie towarzyszył następnemu singlowi piosenkarki "What It Feels Like For A Girl".

 • Guy Ritchie zazdrosny o sukcesy Madonny

  Kryzys małżeński Madonny związany jest ze sporami pomiędzy małżonkami na tle zawodowym - tak twierdzi brat Madonny, Christopher Ciccone.

 • Autobiografia Madonny?

  Madonna planuje podobno wydanie autobiografii. Kontrakt na publikację dwóch książek został podpisany już w 1992 r., ale póki co na rynku ukazała się tylko jedna z nich, kontrowersyjny album "Sex". Na drugą wciąż czekamy. Tymczasem wokalistka toczy ze swym mężem spór o wybór szkoły dla ich syna Rocco.

Zdjęcia na temat: mąż madonny
Wideo na temat: mąż madonny
 • Nie będzie rozwodu Madonny?

  Mąż Madonny, Guy Ritchie, idzie na spotkanie z żoną i dziećmi. Czyżby miało nastąpić pojednanie? Nowy Jork, 30 czerwca.

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...