• Informacje na temat:

  mąż magdaleny schejbal

Artykuły na temat: mąż magdaleny schejbal
 • Magda Schejbal przegrała w sądzie z kretesem. Musi przeprosić!

  Magda Schejbal (35 l.) definitywnie przegrała sprawę, którą wytoczył jej producent "Szpilek na Giewoncie" Maciej Ślesicki. Aktorka oskarżyła publicznie ekipę serialu o znęcanie się nad nią na planie, gdy była w ciąży.

 • "M jak miłość": Oto żona Lubińskiego! Sporo namiesza

  ...mnie miłą odskocznią od filmów "trudnych". Zoja, którą tam gram, jest trochę naiwna, ale zawsze uśmiechnięta, a mój serialowy mąż, w którego wciela się Jerzy Schejbal, wiele lat temu przyjmował mnie(...) na ekranie. Moja szalona córka i obdarzony dużym poczuciem humoru mąż szybko przywracają mnie na właściwe tory. Chociaż może nie powinnam wspominać w wywiadach, że wciąż żyjemy razem, bo przecież...

 • Znana między innymi z serialu "Kryminalni" Magdalena Schejbal nagrała reklamę, nawiązując do "pamiętnego" występu Edyty Górniak na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Korei w 2002 roku.

 • Magdalena Schejbal wróci na szczyt?

  Przed Magdaleną Schejbal wielka szansa! Aktorka po dłuższej przerwie znów zagra pierwszoplanową rolę w serialu. Czy widzowie pokochają ją jako upartą Martę w komediowej produkcji "Mąż czy nie mąż"?

 • Znana między innymi z serial u "Kryminalni" Magdalena Schejbal nagrała reklamę, nawiązując do "pamiętnego" występu Edyty Górniak na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Korei w 2002 roku.

 • Joanna Orleańska namiesza w "M jak miłość"

  - Za mną pracowity rok, a moim marzeniem na 2014 jest granie mniej nieszczęśliwych kobiet - mówi Joanna Orleańska, którą niedługo zobaczymy w "M jak miłość".

Dyskusje na temat: mąż magdaleny schejbal
 • Re: Nowy serial komediowy "Mąż czy nie mąż" już od 1 marca w TVN

  Po pierwszym odcinku stwierdzam, że serial o niebo lepszy od Nie rób scen z Brodzik. Pomimo, że nie lubię Magdaleny Schejbal, to trzeba obiektywnie przyznać, że nie jest złą aktorką. Natomiast Brodzik, pomimo mojej sympatii, wypada słabiutko w tym nowym serialu. Szczególnie na tle pozostałych aktorów.