• Informacje na temat:

  mąż marii gładkowskiej

Artykuły na temat: mąż marii gładkowskiej
 • Maria Gładkowska i Sławomir Idziak: Gorączka sylwestrowej nocy

  Marii, którego owocem jest córka Anna Maria, również nie było szczęśliwe. Za to było tajemnicze, bowiem do dziś aktorka nie chce o nim opowiadać ani nawet zdradzić, kim był jej drugi mąż! Trzeci raz(...) to rola otworzyła jej drzwi do kariery. W prawdziwym życiu nie musiała już jednak szukać żadnego wyjścia awaryjnego. Po raz pierwszy wyszła za mąż za Marka Prałata (63 l.), kolegę z warszawskiej szkoły...

 • "Na Wspólnej": Włodek Zięba zdradzi żonę?

  Ziębów w chwili, kiedy Maria instruować będzie męża, co ma robić... Widząc swą nową znajomą, Włodek odzyska dobry humor. Przedstawi Gałecką żonie, ale Ziębowej nie spodoba się to, że jej mąż obdarza(...). Jak zachowa się Maria, gdy zauważy, że jej mąż z błyskiem w oku przygląda się Gałeckiej? Czy Włodek wda się w romans z kobietą poznaną w cukierni?

 • "Klan": Stasia zazdrosna o Wandę!

  ...- Jako moim przyjaciołom pierwszym wam to mówię - usłyszeli w ubiegłym tygodniu od Wiesława Stasia i jej mąż Jeremiasz (Wincenty Grabarczyk). - Zakochałem się - Bożesz ty mój! - taka była reakcja Stasi, po której Wiesław zaprosił przyjaciół do swojej cukierni, by przedstawić im piękną, atrakcyjną i do tego młodą Wandzię (Maria Gładkowska). Nastąpi to w 2472. odcinku "Klanu" (emisja...

 • Zieliński i Orleańska na "Huśtawce"

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński grają główne role w "Huśtawce", zapowiadanej jako "pełen namiętności film, podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem".

 • Bołądź i Żebrowski: Walka o życie

  "Choroba i walka z nią uczą, że należy żyć chwilą, doceniać życie" - powiedziała aktorka Olga Bołądź, grająca Agatę Mróz w filmie "Nad życie". W rolę męża siatkarki wcielił się Michał Żebrowski: "Rola ta wymagała olbrzymiego taktu" - mówi.