• Informacje na temat:

  mąż marzeny kipiel-sztuki

Artykuły na temat: mąż marzeny kipiel-sztuki
 • Marzena Kipiel-Sztuka przeżyła w życiu prawdziwe tragedie. Pochowała już trzech partnerów

  Los nie oszczędził Marzeny Kipiel-Sztuki (49 l.). Serialowa Halinka Kiepska nie ma wesołego życia. Śmierć odebrała jej kolejnych partnerów. Teraz jest nieco samotna, ale nie szuka na siłę miłości.

 • "Świat według Kiepskich" znika z anteny. Jak poradzi sobie Marzena Kipiel-Sztuka?

  Rola Halinki Kiepskiej pomogła jej przetrwać wielkie życiowe tragedie. Teraz tej roli zabraknie. Czy Marzena Kipiel-Sztuka (52 l.) poradzi sobie z nową rzeczywistością?

 • Zdesperowany mąż Marzeny Kipiel-Sztuki (43 l.), Przemysław Busakowski (50 l.) kontaktuje się z żoną jedynie za pomocą artykułów ukazujących się o nim w kolorowych pismach. Żenada czy melodramat?

 • Kolejna alkoholowa noc Kipiel-Sztuki

  Nic dziwnego, że Marzena Kipiel-Sztuka (41 l.) nie wylądowała w szpitalu mając we krwi 3,37 promila alkoholu podczas niedawnego zdarzenia na lotnisku. Jest zaprawiona w boju.

 • Marzeny problem z alkoholem

  Wychodzi na jaw, że niedawna kompromitacja pijanej Marzeny Kipiel-Sztuki (41 l.) na lotnisku nie była jednorazowym incydentem. Serialowa Halinka, łagodnie mówiąc, nie czuje wstrętu do alkoholu.

 • Patologia w domu Kipiel-Sztuki

  Pamiętamy, jak niedawno mąż Kipiel-Sztuki żalił się w brukowcu, że żona odeszła od niego po nocnej popijawie, która skończyła się bójką. Reporterzy "Twojego Imperium" dotarli do szokujących(...) pierwszy makijażystki na planie serial u ledwo zdołały zamalować jej sińce" - zdradza znajoma Marzeny. To po tym wydarzeniu aktorka wyprowadziła się z domu. Jednak, jak dowiedział się magazyn, nie...

 • Kipiel-Sztuka alkoholiczką?

  Od czasu swojego pamiętnego wyczynu na goleniowskim lotnisku 43-letnia Marzena Kipiel-Sztuka zerwała kontakt z mediami. Jak donosi "Twoje Imperium", aktorka odsyła ostatnio dziennikarzy do firmy Rochstar, która produkuje show "Jak ONI śpiewają".

 • Otrząsnęła się po tragedii

  Dwa lata temu zmarł mąż Marzeny Kipiel-Sztuki . Aktorka opowiada, jak poradziła sobie ze stratą ukochanej osoby.

 • Nie miała powodzenia w szkole

  Marzena Kipiel-Sztuka (41 l.) opowiada o swoich licealnych przyjaźniach z chłopakami, wspólnych papierosach w toalecie i wysłuchiwaniu opowieści o ich przygodach seksualnych.

 • To nie jest najlepszy czas dla Marzeny Kipiel - Sztuki, serial owej Haliny Kiepskiej. Niedawno głośno było o alkoholowej libacji, podczas której została pobita przez męża: "Marzenka wyprowadziła się(...) łamach "Faktu" Przemysław Buksakowski, mąż Kipiel-Sztuki. Rok temu aktorka nie została wpuszczona na pokład samolotu, gdyż była pijana w sztorc. Podczas niedawno udzielonego wywiadu, serialowa...