• Informacje na temat:

  mąż nosi

Artykuły na temat: mąż nosi
 • Jennifer Garner nadal nosi obrączkę!

  Aktorka i jej mąż Ben Affleck (42 l.) wielokrotnie podkreślali, że są dla siebie najważniejsi. Para była uważana za jedną z najpiękniejszych w Hollywood i nikt nawet nie podejrzewał, że w ich(...) nosi ją jeszcze po prostu z przyzwyczajenia.

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

 • Scarlett Johansson wyjdzie po raz trzeci za mąż?!

  Burzliwe rozstanie tej pary, o którym donosiły plotkarskie gazety za oceanem, okazało się plotką. Jeśli nawet związek Scarlett Johansson i Colina Josta przechodził kryzys, to nie ma już po nim ani śladu. Kilka dni temu widziano oboje w Nowym Jorku, jak spacerowali pod rękę i w dobrych humorach. Ponadto paparazzi donieśli, że aktorka nosi na serdecznym palcu pierścionek, prawdopodobnie...

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na intymne wyznanie! Mąż musi być zachwycony!

  Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.) często nosi niebotycznie drogie kreacje, ale okazało się, że to nie w nich czuje się najlepiej. Szczera wypowiedź prezenterki może zaskoczyć, zwłaszcza jej męża, Piotra!

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Jest decyzja w sprawie lasu im. Ireny Jarockiej. Mąż gwiazdy wściekły!

  Irena Jarocka (†66) przez sporą część życia mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Jej mąż walczy jednak o to, by to w Polsce ją uhonorować. Niestety, na razie walkę przegrywa.

 • Meryl Streep odznaczona Medalem Wolności

  Barack Obama uhonorował w poniedziałek, 24 listopada, 18 osób Prezydenckim Medalem Wolności. Szef państwa najwyższe cywilne odznaczenie w Stanach Zjednoczonych wręczył m.in. aktorce Meryl Streep i wyznał jej, że ją uwielbia.

 • "M jak miłość“: Następcę Tomka zagra prawdziwy mąż serialowej Asi?

  Po wielu miesiącach żałoby w życiu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) zaświeci w końcu słońce. Stanie się to za sprawą zabójczo przystojnego pianisty, w roli którego wystąpi Rafał Szatan, prywatnie mąż Barbary Kurdej-Szatan.

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Miała trzech mężów, ale wszyscy ją bardzo zawiedli. Wybrała więc inną miłość.

Dyskusje na temat: mąż nosi
 • Re: Dishonor

  chłopak stanął w jej obronie więc wcale się nie dziwie temu co zrobiła później matka tej dziewczyny że przestała biernie się przyglądać temu co wyprawiał jej mąż a teraz musi ponosić konsekwencję za(...)I to jest kolejny Przykład tego jak życie potrafi być niesprawiedliwe przecież Ta kobieta przez wiele lat dzielnie znosiła swojego męża tyrana i jej córka również a kiedy jej córka naprawdę się

 • Re: Co przepowiedziała jej tarocistka?

  ..? Jedno się zgadzało co do mojej pracy, po prostu o szefie i szefowej mówiła prawdę, a miesiąc po wizycie u wróżki straciłam nagle pracę, pomimo iż wcześniej szefowa pod niebiosa mnie wynosiła.. Potem(...), oświadczył mi nagle, że on ma żonę od 2 lat tylko obrączki nie nosi...:-))) i to okazała się prawda. Pokazał zdjęcia ślubne i powiedział, że z żoną nie mieszka, ale potem się zeszli i dziecko się im urodziła