• Informacje na temat:

  maż oli

Artykuły na temat: maż oli
 • "Klan": Ola nigdy nie wyjdzie za mąż! Dlaczego?

  ...sprawiło, że jednak zmieniła zdanie w kwestii zamążpójścia. - Tobie też się kiedyś odmieni - powie Oli przyszła panna młoda. Lubiczówna stwierdzi, że widziała już tyle patologicznych małżeństw(...) pozwolisz, by mąż leżał przed telewizorem, to będzie leżał! - stwierdzi Agnieszka. Następnego dnia po zaręczynach Agnieszki Ola odbędzie poważną rozmowę z Rafałem (Marcin Kwaśny). Ukochany zapyta...

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • "Klan": Górzyński porwie Olę?

  ...czuje leżący od paru dni w szpitalu Paweł (Tomasz Stockinger). - To może przełożą ślub... - rozmarzy się, gdy usłyszy, że Lubicz z całą pewnością nie wyjdzie ze szpitala i nie poprowadzi Oli do(...) wypożyczalni. Zdradzamy, że Górzyński spotka się z szoferem... Czy przekona go, by w dniu ślubu Oli i Woźniackiego pozwolił mu usiąść za kierownicą limuzyny? Czy naprawdę zdecyduje się porwać córkę Lubicza?

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Rodzina Oli Jordan niebawem powiększy się?

  Ola Jordan (35 l.) nie ukrywa, że marzy o dziecku...

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • Ola Szwed: Co z jej ślubem?!

  Aktorka wciąż nie potwierdziła, czy w sekrecie wyszła za mąż.

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • "Klan": Ola Lubicz na ślubnym kobiercu!

  W dniu ślubu Oli i Rafała ojciec panny młodej - wbrew zaleceniom lekarzy - wymknie się ze szpitala i nieoczekiwanie zjawi się w domu córki. Ojcowskie błogosławieństwo - Nie pojadę na ślub, nie dam rady, ale tutaj musiałem przyjechać - powie, po czym udzieli Oli i jej ukochanemu ojcowskiego błogosławieństwa. - Życzę wam, żebyście dzisiejszej decyzji nigdy nie żałowali - szepnie Paweł (Tomasz...

 • Słynny duet z "Nad Niemnem": Jak potoczyły się ich losy?

  Po premierze ich drogi rozeszły się na 27 lat.

Wideo na temat: maż oli
 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  Sopot. Kasia Tusk już od 6 lat spotyka się z producentem listew, Stanisławem Cudnym. Półtora roku temu szafiarka otrzymała od chłopaka pierścionek zaręczynowy, który ukrywa przed oczyma gapiów i obiektywami kamer oraz aparatów. Na czas swoich blogowych sesji zdjęciowych zawsze go zdejmowała. Teraz, jak podają serwisy plotkarskie oraz brukowce, ślub blogerki modowej będzie wydarzeniem roku. Prawdopodobnie przygotowania do ceremonii trwały już od dawna. Dwutygodnik „Party" podaje, że ślub...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • "M jak miłość": Odcinek 1315.

  Janek zdradza Uli, że ostatnio widział Olę w jednym z klubów. Mostowiakówna od razu mówi o tym Ewie, która w końcu zdaje sobie sprawę, że nastolatka od kilku tygodni ją okłamuje. Tymczasem Kisielowa szykuje się na randkę w ciemno - z tajemniczym Robertem. Franek ma dla Natalii dobrą wiadomość: dostał zgodę na wykup leśniczówki. Mostowiakówna spotyka się też z matką Darka gdy ta przyjeżdża, by odwiedzić małą Hanię i w końcu wyznaje Majowej, że wkrótce wychodzi za mąż. A poza tym dziewczyna...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.