• Informacje na temat:

  mąż przybylskiej piłkarz

Artykuły na temat: mąż przybylskiej piłkarz
 • Ostatnia wola Anny Przybylskiej. Jak wypełnia ją Jarosław Bieniuk?

  Po śmierci Anny Przybylskiej (†35 l.) Jarosław Bieniuk (39 l.) został z trojgiem dzieci. Ukochanej miał obiecać, że wychowa ich na porządnych ludzi. Stara się wypełniać ostatnią wolę aktorki. A ta nie dotyczyła jedynie ich pociech…

 • Anna Przybylska prostytutką

  "To mojej rodzinie, a nie Marylce, postaci serial owej, należy się mój czas" - stwierdziła Anna Przybylska, która po 10 latach odeszła z serialu "Złotopolscy". Wraz z mężem piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem i dwójką dzieci mieszka w Turcji.

 • Mąż Anny Przybylskiej z nowym pomysłem na karierę! Został...

  Piłkarz ogłosił, że w tym roku schodzi z boiska i chce skupić się na życiu rodzinnym i opiece nad chorą żoną. Oczywiście Jarek raczej nie zamierza siedzieć cały czas w domu. W końcu na rodzinę(...). Właśnie został twarzą jednej z firm kosmetycznych. Piłkarz będzie reklamował jedną z linii zapachów dla mężczyzn. Wczoraj (12 maja) odbyła się konferencja prasowa, w której nowy ambasador pierwszy raz...

 • Królestwo Ani Przybylskiej

  Kiedy Anna Przybylska podjęła decyzję o poślubieniu piłkarza, wiedziała, że decyduje się na częste przeprowadzki. Aktorka dla dobra rodziny wyjechała do Turcji, gdzie nie jest sławną gwiazdą tylko po prostu żoną piłkarza klubu Antalyaspor.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.

 • Wraca do pracy z dzieckiem u boku

  Los lubi płatać figle, a życie - wywracać się do góry nogami. Czy Anna Przybylska poradzi sobie w nowej sytuacji?

 • Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską: Boli każda minuta bez niej

  Jak Jarosław Bieniuk (36 l.) radzi sobie po śmierci Anny Przybylskiej? Dotąd sportowiec unikał rozmów na temat. Wyjątek zrobił dla magazynu "Rewia".

 • Dobrze mieć dużo dzieci?

  Dla kobiety, która marzy o karierze, dziecko może wydawać się problemem. Nasze gwiazdy jednak przełamują ten stereotyp.

 • Przybylska: Stroiłam fochy

  ...narzeczonych, wyprowadzała się z rodzinnego domu, pospiesznie wyszła za mąż, by za chwilę się rozwieść. Wszystko się zmieniło, gdy związała się z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem (33). Teraz jest szczęśliwa...

 • Jarosław Bieniuk zrobił to dla dobra dzieci. Poważna decyzja

  Jarosław Bieniuk znów zaskoczył. Mąż aktorki Anny Przybylskiej (†36 l.) zdecydował się wystąpić w reklamie telefonii komórkowej wraz z trójką swoich dzieci: Oliwią (16 l.), Szymonem (12 l.) i Jasiem (7 l.).