• Informacje na temat:

  mąż psychopata

Artykuły na temat: mąż psychopata
 • "Na dobre i na złe": Psychopata pojedna Wiki i Adama?

  W czasie, gdy w 699. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja w środę 14 marca w TVP2) Wiki  będzie badała Ankę, ofiarę przemocy domowej, na izbie przyjęć pojawi się jej mąż Tomek (Jacek Feliks Knap(...). Hania od razu trafi na salę operacyjną. Tymczasem Anka podejmie decyzję, że porozmawia z Tomkiem. Dopiero teraz dowie się od jednego z policjantów, że mąż został wyrzucony z policji za skatowanie...

 • Skandal w nowozelandzkim "X Factor". Natalia Kills wyrzucona z jury!

  Zachowanie Natalii Kills i jej męża, Willy'ego Moona, zszokowało nie tylko uczestnika, widzów, ale także producentów programu "X Factor".

 • Kasia Figura ma kłopoty?! Mąż się na niej mści?!

  ...końca. Mąż postanowił zrobić jej na złość Większość zmartwień Kasi generuje toczący się od lat rozwód gwiazdy z Kaiem Schoenhalsem. Gdy w 2012 r. aktorka oskarżyła go o przemoc psychiczną i fizyczną i zmieniła zamki w ich domu, mąż wytoczył jej proces o ochronę dóbr osobistych. I triumfował w sądzie, który pozwolił mu swobodnie korzystać z willi na Saskiej Kępie. Katarzyna wyprowadziła się...

 • Kamila Baar w "Londyńczykach"

  Kamila Baar, aktorka Teatru Narodowego, którą telewidzowie pamiętają z komedii "Vinci", zasiliła właśnie szeregi obsady serial u "Londyńczycy".

 • O tej zbrodni mówiła cała Polska. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Okazuje się, że zabójca polskiej modelki, Agnieszki Kotlarskiej (†24 l.), od niedawna znów jest na wolności. Jej bliscy boją się o własne życie. Psychopata już w celi odgrażał się, że chce dokończyć dzieła.

 • Mitologia lubi się powtarzać

  Siedem premierowych tytułów oglądać możemy od piątku na ekranach polskich kin. Największą produkcją tygodnia jest "Gniew tytanów" - kontynuacja mitologicznego hitu z 2010 roku. Nie zabrakło również autorskich propozycji: libańskiego "Dokąd teraz?" Nadine Labaki ("Karmel") i "Skowytu" o słynnym poecie Allenie Ginsbergu (w tej roli James Franco).

 • ...doskonały lekarz sądowy, Angela (Michaela Conlin) artystka, która specjalizuje się w rekonstrukcji komputerowej wyglądu twarzy ofiar, jej mąż, dr Jack Hodgins (T.J. Thyne) entomolog, znawca minerałów...

 • Jennifer Lopez bita przez męża

  Jennifer Lopez, popularna latynoska piosenkarka i aktorka ( "Cela" , "Powiedz tak" , "Oczy anioła" ), na planie swego nowego filmu, thrillera "Enough", musiała przeistoczyć się w kobietę dręczoną przez psychopatycznego męża. Lopez opanowała także elementy sztuki walki, zwanej Krav Maga, której uczą się izraelscy żołnierze.

 • Kości

  ...doskonały lekarz sądowy, Angela (Michaela Conlin) artystka, która specjalizuje się w rekonstrukcji komputerowej wyglądu twarzy ofiar, jej mąż, dr Jack Hodgins (T.J. Thyne) entomolog, znawca minerałów...

 • "Adwokat": Gwiazdy u Ridleya Scotta

  Michael Fassbender, Brad Pitt, Javier Bardem, Penelope Cruz i Cameron Diaz grają w thrillerze Ridleya Scotta "Adwokat", który w piątek, 15 listopada, wchodzi do kin. Film, ze zdjęciami Dariusza Wolskiego, powstał według scenariusza znanego pisarza amerykańskiego Cormaca McCarthy'ego.

Dyskusje na temat: mąż psychopata
 • Re: "Na dobre i na złe": Zemsta Tomasza

  Ten Tomaszek to psychopata. Jak były mąż Agaty Woźnickiej Pamiętacie go jeszcze?

 • Re: "M jak miłość": Znowu groźby

  Tadeusz to pierwszy mąż, potem Paweł, a potem sanatorium i następny psychopata, dla którego zostawiła Pawła....... Też mi nie żal tej postaci.

 • Re: "Barwy szczęścia": Kłótnie i wyrzuty sumienia

  Wątek z filmem o Walawskiej mocno naciągany ale gdyby nie on to połowa aktorów nie miałaby pracy: Chowański, Paweł, pierwszy mąż Marty, ten psychopata i dziennikarz Łukasz i ta jego wspólniczka...

 • Re: "M jak miłość": Druga szansa?

  Każdy potrzebuje kogoś na kim można polegać. Tylko trudno kogoś takiego znaleźć. Jednocześnie, niestety każdy może popełnić błąd. Mąż Teresy tyran i psychopata jakich nie mało, wiele kobiet tkwi w takich chorych układach, często bez szansy na uwolnienie. Przykre to i smutne. A Aneta zaś to żeński przykład psychopatki. Jak nisko może upaść człowiek, aż do utraty człowieczeństwa jak widać na

 • Re: "Na dobre i na złe": Ślub czy wielka katastrofa?

  to że ma dziecko (Blanke) nie oznacza, że jest po rozwodzie! chyba ze ktoś Consalidę pomylił z Agata Woźnicką, która się rozwiodła ( mąż psychopata)

 • Re: "M jak miłość": Zniknęła z dziećmi

  Ci scenarzyści to mają wyobrzźnię nie dość że mąż psychopata to żona wariatka Chyba już im się pomysły skończyły

 • Re: Porwanie i skok z okna

  Przez tyle lat nic się nie działo w serialach, a teraz szturmem wdarły się tragedie - to Hanka, to Rysio z klanu, a teraz mąż-psychopata... Tragikomedia, jak to czytam.