• Informacje na temat:

  mąż rządzi

Artykuły na temat: mąż rządzi
 • Przyszły mąż Ilony Felicjańskiej ma za sobą ciekawą przeszłość!

  ...alkohol rządzi jej życiem. Że alkohol robi rzeczy, których się wstydzi, żałuje, których nie chce. A jednak je robi. I to są kolejne dna – mówiła trzy lata temu w wywiadzie dla „Gali”.  Ilona na szczęście...

 • "Pewnego razu na dzikim wschodzie" : Sami przeciw wszystkim

  Govend ucieka z domu do zapadłej kurdyjskiej wioski, gdzie chce otworzyć szkołę. Baran to policjant, który rezygnuje z intratnej posady w mieście i wyjeżdża na wieś, bo nie może znieść zasad, jakimi rządzi się państwo w okresie transformacji. Oboje stają ością w gardle szefowi lokalnych przemytników. Miasteczko na turecko-irackiej granicy staje się świadkiem walki między tradycją a nowoczesnością.

 • Rządzi w domu

  ..., poświęcam sobie. Mam poczucie, że swoje zadanie jako kobieta spełniłam - syn odchowany, mąż oswojony - teraz przyszedł czas na własny rozwój i przyjemności. I w tym kierunku zmierzam.

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • Mąż Kozidrak jest tyranem?

  Wyzińskim. Wygląda na to, że rzeczywiście rządzi w domu żelazną ręką...

 • Kto rządzi "Na Wspólnej"?

  Włodek Zięba, w którego Mieczysław Hryniewicz wciela się w serial u "Na Wspólnej", to dla milionów Polaków symbol pantoflarza. Z taką opinią nie zgadza się jednak sam aktor, który broni swojego bohatera.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan wyznaje prawdę o swoim życiu i małżeństwie. Już wszystko jasne!

  Fani od dawna zastanawiają się, jak życie Małgorzaty Rozenek-Majdan (po 30.) wyglądało przed tym, gdy została sławna. Zadają sobie też pytanie, jak to naprawdę jest w jej małżeństwie z Radosławem Majdanem (46 l.). Jaki jest podział obowiązków? Co robią w wolnym czasie? I… kto rządzi w ich domu? „Perfekcyjna” postanowiła szczerze opowiedzieć, jak to jest.

 • Znana prezenterka wychodzi za mąż!

  Gdy zaczynała swoją karierę, zastanawiano się, czy podoła. Okazało się, że Agnieszka Popielewicz jest nie tylko urodziwa, ale pracowita, wytrwała i inteligentna.

 • "M jak miłość": Ula zrywa kontakt z rodziną

  Marek od początku jest zaniepokojony, że jego córka zamiast wyjść za mąż za Janka, zdecydowała się na ucieczkę z mężczyzną, który uczestniczył przecież w porwaniu synka Marcina (Mikołaj Roznerski)! Jasno da więc do zrozumienia, że nie pochwala tej decyzji.

 • Skrzynecka intymnie z Lindą

  Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serial u "I kto tu rządzi". W sitcomie pojawi się nowa postać, grana przez Katarzynę Skrzynecką.

Dyskusje na temat: mąż rządzi
 • Re: "Ranczo": Teraz rządzi Krystyna

  Decyzja Lucy jest nielogiczna. Żadna żona, na oczach której mąż wydobył się z alkoholizmu, nie zabierze dziecka i nie ruszy na drugi koniec świata, bo wie czym to grozi. Bezsensowny pomysł scenarzysty.

 • Re: "Przyjaciółki": Zuza i Patrycja skazane na samotność?

  Liszowska (mąż) rządzi w serialu??????????????????

 • Re: "M jak miłość": Olga Kalicka zdradza sekrety

  SZOK SZOK SZOK JAK TERAZ POZBIERAM SIĘ PO TYM ? W DOMU NIC NIE ROBIĘ JUŻ DWA DNI, MĄŻ GDZIEŚ NA MIEŚCIE RZĄDZI, POWIEDZIAŁ ŻE RZUCI SIĘ Z PŁĄNĄCEGO BETONOWEGO MOSTU W WARSZAWIE, KOCHANEK NIE OGARNIA MOICH DZIECI, SZOK SZOK SZOK

 • Re: „Na dobre i na złe”: To nie Piotr jest ojcem syna Hany!

  Czyli rozumiem ~Słoneczko1, że w prawdziwym życiu nikt nie zdradza, nie oszukuje i nie ma dzieci z inną osobą niż mąż czy żona?? W jakim ty świecie żyjesz? Jest XXI wiek ludzie się rozwodzą, zmieniają partnerów i nie nam oceniać czy to było dobre czy nie, a tym bardziej kościołowi. Co ma kościół do pozwalania na takie seriale? Nie jest ani właścicielem stacji ani nie rządzi w naszym kraju.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Powraca Henryk Gołębiewski

  wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury

 • Re: 2XL rządzi w Polsacie!

  juz cie widać boli twoja jedyna kochanka, ręka, że takie głupoty piszesz. Mój mąż ma rozstępy na plecach bo szybko rósł. Ma mi to niby przeszkadzać? Trzeba być idiotą by na takie rzeczy zwracać uwagę.

 • Re: Kwaśniakowa wychodzi za mąż!

  I NIE TYLKO,BO JADĄC NA WYBRZEŻE, DOJECHAŁA DO WYLKOWYJ I RZĄDZI NIE TYLKO KSIĘDZEM I MĘŻEM ALE CAŁĄ WSIĄ.. OK- BABKA.