• Informacje na temat:

  mąż steczkowskiej justyny

Artykuły na temat: mąż steczkowskiej justyny
 • "Agent Gwiazdy": Maciej Myszkowski weźmie udział w programie dla Justyny Steczkowskiej?

  Niewielu wierzyło, że jej mąż zdecyduje się na udział w programie „Agent – Gwiazdy”. Dlaczego Maciej Myszkowski (43 l.) to zrobił? Czyżby chciał tym pomóc… Justynie Steczkowskiej (45 l.)?

 • Cuda od młodszej Steczkowskiej

  "Cuda" to tytuł nowej płyty grupy Magdy & Indigo, na czele której stoi Magda Steczkowska, młodsza siostra Justyny. Album ukaże się 26 października.

 • Mąż Steczkowskiej szczęśliwy! "Wciąż jest ogień"

  ...miały nawet dotrzeć do matki Justyny. Nestorka rodu ponoć dała córce niezłą reprymendę!  Na szczęście cała "benzynowa afera" nie zaszkodziła małżeństwu Jusi.  A nawet ostatnio ich uczucie wręcz(...) w pełnoletność" - zdradza "Gwiazdom" znajoma pary. Mamy więc nadzieję, że na stacjach benzynowych Justynę będzie teraz przytulał już tylko mąż! 

 • Rodzinne święta Steczkowskiej

  Justyna Steczkowska opowiada portalowi INTERIA.PL o Bożym Narodzeniu.

 • Zaskakujące wieści tygodnika! Steczkowska ponownie wyjdzie za mąż? "Menedżer już kupił pierścionek"

  Tygodnik "Rewia" informuje o kolejnych zawirowaniach w życiu Justyny Steczkowskiej (44 l.)...

 • Światowa premiera płyty Anny Marii Jopek

  Na początek lutego zapowiedziano światową premierę płyty "Bosa" Anny Marii Jopek. W wersji anglojęzycznej, pod tytułem "Barefoot", wyda ją specjalizująca się jazzie wytwórnia Emarcy. W zestawie piosenek, które na nią trafią, dokonano jednak małych zmian.

 • Justyna Steczkowska: Mąż piosenkarki złożył pozew rozwodowy. Do podziału 10 mln złotych!

  O tym, że małżeństwo Justyny Steczkowskiej (45 l.) przechodzi kryzys, mówiło się od kilku miesięcy. Gwiazda w końcu wydała oświadczenie, w którym przyznała się do separacji. Teraz kropkę nad i postawił mąż piosenkarki, składając pozew rozwodowy. Podobno do podziału jest aż 10 milionów złotych.

 • Justyna Steczkowska (35 l.) na festiwal do Sopotu przyjechała z mężem Maćkiem Myszkowskim (34 l.). Ale choć w ciągu dnia byli nierozłączni, to wieczorami piosenkarka bawiła się sama.

 • Justyna Steczkowska ratuje małżeństwo

  Wróciła do domu i chce zawalczyć o rodzinę. W życiu Justyny Steczkowskiej rewolucja goni rewolucję. Gdy w kwietniu artystka napisała oświadczenie, w którym wyjawiła, że zdecydowała się rozstać(...) media o to, co dzieje się w jego związku, mówił: "Mamy jakiś kryzys, pracujemy nad tym". Para ma dla kogo walczyć, są rodzicami trójki wspaniałych dzieci. - Również mama Justyny od początku starała...

 • Steczkowska nie romansuje

  Wokalistka od kilku tygodni większość czasu spędza na próbach do "Tańca z gwiazdami" w objęciach Stefano Terrazzino. Widywana jest także z młodym modelem Piotrem Białkiewiczem...

Wideo na temat: mąż steczkowskiej justyny
 • Maciej Myszkowski powrócił na wybieg!

  Czyżby wielki powrót do modelingu? Maciej Myszkowski (43 l.) od lat jest cenionym architektem i nie wszyscy pamiętają, że kiedyś był modelem. Ostatnio mąż Justyny Steczkowskiej pojawił się na Warsaw Fashion Week na wybiegu. - Namówiła mnie Dorota Wróblewska. Gdzieś z tyłu głowy to krążyło w moich myślach. Nie ukrywam, że brakowało mi ludzi i sytuacji i jeżeli zdarzyła się okazja, a propozycja