• Informacje na temat:

  mąż trzebiatowskiej

Artykuły na temat: mąż trzebiatowskiej
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska nie oszczędza się w ciąży! Mąż się o nią martwi!

  Dwa lata po ślubie Marty Żmudy-Trzebiatowskiej (32 l.) i Kamila Kuli (27 l.) spełniło się marzenie pary. Aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży, ale prócz powodów do radości, męża gwiazdy martwi jedna rzecz…

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Po dłuższej przerwie Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do telewizji. Zagra w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". I trochę namiesza.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Nie zmieniłam nazwiska

  Aktorka kilka miesięcy temu wyszła za mąż za swojego kolegę po fachu, Kamila Kulę (26 l.). Co ciekawe, ich związek od początku owiany był tajemnicą, a o ślubie paparazzi dowiedzieli się dopiero przez samą uroczystością. Kiedy zostali małżeństwem, przestali żyć w ukryciu i chętnie odwiedzają imprezy, pozując razem na ściankach. Wiele osób zastanawiało się, czy aktorka, która dotąd nosiła dwa...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska w zaawansowanej ciąży

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i jej mąż Kamil Kula (27 l.) spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży. Choć para nadal nie potwierdziła oficjalnie, że zostanie rodzicami, fotki, które zrobili im ostatnio paparazzi, mówią same za siebie!

 • Żmuda Trzebiatowska w Hollywood

  W czwartek, 27 października, do wypożyczalni DVD trafia hollywoodzki debiut Marty Żmudy Trzebiatowskiej "Gry małżeńskie". Dystrybutorem wydawnictwa jest Monolith.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska wychodzi za mąż! "Kamila fascynują starsze kobiety"

  Wybrankiem aktorki jest znany z serialu "Na dobre i na złe" Kamil Kula. Jak dowiedział się jeden z tygodników, para snuje poważne plany na przyszłość. - Marta i Kamil planują ślub. Ona już teraz żartobliwie mówi o nim "mąż" - zdradza "Dobremu Tygodniowi" znajoma gwiazdy. Przyjaciele zakochanych nie kryją jednak zaskoczenia takim pośpiechem, bowiem strony spotykają się dopiero od kilku miesięcy...

 • Żmuda Trzebiatowska: Moje greckie wesele?

  Zaszyli się na greckiej wyspie. Być może wrócą tam niebawem w czasie podróży... poślubnej.

 • Figurski romansuje z Trzebiatowską!?

  ...jednak na to, że porzucony mąż nie użalał się zbyt długo nad sobą i już zaczął szukać pocieszenia u innej. Jak informuje magazyn "Flesz", dziennikarz coraz częściej widywany jest w towarzystwie Marty Żmudy-Trzebiatowskiej (29 l.), która też od pewnego czasu jest już wolna. "Plotkuje się, że Michał nieprzypadkowo znalazł się na prezentacji kolekcji Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Widziano go też...

 • Ile za kolację z Trzebiatowską?

  Do 23 września potrwa licytacja kolacji z Martą Żmudą Trzebiatowską i udziału w uroczystej premierze "Ślubów panieńskich". Cały przychód z licytacji zasili konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Wideo na temat: mąż trzebiatowskiej
 • Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie

  W 2015 roku Marta Żmuda Trzebiatowska wyszła za mąż za aktora Kamila Kulę. Od tamtego czasu mało pokazuje się na show-biznesowych wydarzeniach. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała, dlaczego ogranicza pozowanie na ściankach. Czy tak, jak podejrzewają jej fani, zajęta jest planowaniem macierzyństwa? (Dzień Dobry TVN/x-news)