• Informacje na temat:

  mąż trzepiecińskiej

Artykuły na temat: mąż trzepiecińskiej
 • Joanna Trzepiecińska miała trudne życie uczuciowe. Mąż zostawił ją dla dziennikarki

  Joanna Trzepiecińska (51 l.) do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Zakochała się w zajętym mężczyźnie, który ostatecznie nie zdecydował się na układanie sobie z nią życia. Później wyszła za mąż, a po jakimś czasie ukochany zostawił ją dla innej kobiety.

 • Wojna Trzepiecińskiej o majątek

  Walka Joanny Trzepiecińskiej i Janusza Andermana trwa już półtora roku. Aktorka nie zgadza się, by mąż zatrzymał dla siebie część ich wspólnego majątku.

 • Joanna Trzepiecińska ma powody do zadowolenia. Synowie zaakceptowali jej nowego partnera

  Szczęście dzieci jest dla Joanny Trzepiecińskiej (52 l.) ważniejsze niż własne. Dlatego tak zależało jej, aby synowie zaakceptowali jej nowego partnera.

 • Trzepiecińska opowiedziała o rozwodzie

  Życie Joanny Trzepiecińskiej u boku pisarza Janusza Andermana nie było nieszczęśliwe, dlatego decyzja o rozwodzie była niezwykle trudna: "Uznałam, że chcę dać moim dzieciom piękne dzieciństwo. I to jest cała tajemnica naszego rozstania (...). To jest bardzo przykre, że nam nie wyszło. Oboje to przeżyliśmy i nadal przeżywamy".

 • Trzepiecińska przeżyła koszmar

  Joanna Trzepiecińska (43 l.) niewyobrażalnie schudła, przez ostatnie miesiące jej życie było koszmarem - mąż, pisarz Janusz Anderman, po piętnastu latach małżeństwa postanowił ułożyć sobie życie u boku znanej dziennikarki. Aktorka próbowała sobie z tym jakoś poradzić...

 • Trzepiecińska szczęśliwsza po rozwodzie

  ...ukrywa, że boi się facetów i ma do nich dystans. Boi się, że każdy następny będzie ją zdradzał" - zdradza przyjaciółka Trzepiecińskiej w rozmowie z "Super Expressem". W ubiegłym roku donosiliśmy, że Anderman wyprowadził się z domu do znanej dziennikarki. Zobacz również: Trzepiecińską zostawił mąż Trzepiecińska przeżyła koszmar...