• Informacje na temat:

  mąż zmienil plec

Artykuły na temat: mąż zmienil plec
 • Komedia o... zmianie płci

  ...i doktor Rudolf Wstrząs. Na operację zmiany płci czekają w szpitalnych łóżkach Roma i Julian. Dziewczynę odwiedza sporo od niej starszy Mąż (Paweł Wawrzecki), który nie chce się pogodzić z myślą, że(...) zmienienia się w kobietę. Kiedy Mąż i Matka przypadkowo spotkają się na korytarzu, okaże się, że przed laty łączyła ich wielka miłość. Tymczasem niespodziewanie Roma i Julian zakochają się w sobie...

 • "Jestem Cait": Intymne szczegłóy z życia Cait Jenner

  8-odcinkowa dokumentalna seria "Jestem Cait" ukazująca życie Cait Jenner jako transseksualnej kobiety, zadebiutuje w niedzielę, 2 sierpnia, o godz. 20 na kanale E!.

 • Isis Gee naprawdę zmienił(a) płeć

  Leszczyński jest gotowy nawet pójść do sądu - za rozpowiadanie o rzekomym transseksualizmie Isis Gee zamierza pozwać go Adam Gołębiowski, mąż i menadżer Isis (36 l.). "Ja tylko powiedziałem głośno o tym, o czym wszyscy wiedzą od 2 lat. Powtórzyłem to, co powiedzieli mi znajomi z otoczenia Isis, także styliści i lekarze" - mówi Robert w rozmowie z "Super Expressem" i zachęca Isis do ujawnienia...

 • Sarah Polley zmienia płeć

  Sarah Polley ( "Świt żywych trupów" ) i Chris O'Donnell ( "Kinsey" ) będą bohaterami filmu "Cock & Bull", który powstanie na podstawie powieści brytyjskiego pisarza Willa Selfa. W roli reżysera zadebiutuje Matt Nix, autor scenariusza filmu.

 • Dla serialu zmienił płeć!

  ...51-letni aktor Maciej Robakiewicz, były mąż Adrianny Biedrzyńskiej, jest teraz kobietą! Zmienił płeć na potrzeby polsatowskiego serialu "Samo Życie".

 • Premiera "Ślubów panieńskich"

  Piękne kobiety, przysięgające nigdy nie wychodzić za mąż i starający się o ich względy mężczyźni, gotowi za wszelką cenę postawić na swoim. Taki mógłby być scenariusz współczesnej komedii romantycznej. To jednak fabuła napisanych, kilka wieków temu przez Aleksandra Fredrę, "Ślubów panieńskich". Urok dzieła docenił Filip Bajon i przeniósł je na duży ekran.

 • Tak Kasia Cichopek kusi mężczyzn! Hakiel będzie zazdrosny?!

  Katarzyna Cichopek (35 l.) nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej, jednak z wiekiem przybywa jej coraz więcej adoratorów! Czy jej mąż powinien się tym zainteresować?

 • "Jego dziewczyna" na nowo odczytana

  Andrew Fleming ( "Dick" , "Teściowie" ) podejmie się napisania scenariusza, a być może także nakręcenia filmu nawiązującego do legendarnej komedii romantycznej "Jego dziewczyna" ("His Girl Friday") z 1940 roku. Reżyser zamierza jednak nieco zmienić fabułę jednego z najsłynniejszych dzieł gatunku. Projekt będzie nosił tytuł "Her Guy Friday".

 • Kris Jenner boi się spotkania z Caitlyn Jenner?

  ...żona, po wielu latach małżeństwa, dowiadywała się, że jej mąż woli być kobietą! Tym bardziej, że Bruce nie był z nią od początku szczery. Kris uważa, że jej mąż zataił przed nią swoje problemy...

 • "Ona jest transseksualistą" - tak dziennikarz Robert Leszczyński (41 l.) zaatakował piosenkarkę Isis Gee (36 l.), która ma reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji.

Zdjęcia na temat: mąż zmienil plec
Wideo na temat: mąż zmienil plec
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.