• Informacje na temat:

  mazda

Artykuły na temat: mazda
 • Gosia Baczyńska: „Martwię się, że jestem trochę za gruba”

  ...zdjęciach" - powiedziała. Przywołała też zabawną sytuację. "Jakiś czas temu marzyła mi się mazda RX 8, ale kuzyn powiedział mojej mamie ‘No nie...! Ciekawe, jak ona będzie wchodziła do tego...

 • Rob Zombie pozwał koncern Mazda

  Przedstawiciele koncernu Mazda oraz szefowie agencji reklamowej The Doner Agency będą musieli pojawić się wkrótce w sądzie. Pozew przeciwko nim wytoczył Rob Zombie, amerykański muzyk i wokalista, który domaga się wyjaśnień, jak doszło do tego, że w reklamach samochodów Mazda pojawił się jego utwór.

 • Wiemy, co stoi w jego... garażu!

  ...- jak twierdzi - jest mało ekonomiczny. - Od trzech lat moim samochodem do codziennej jazdy jest mazda 3 - niezawodna, wygodna i szybka - mówi Antoni. W garażu Antoniego Pawlickiego stoi też(...) bardziej niezawodne niż mazda 3, którą już ma.

 • Rotting Christ: Czyń swoją wolę!

  Protoplaści greckiej sceny blackmetalowej z Rotting Christ ujawnili szczegóły nowej płyty "Kata Ton Daimona Eaytoy" (ang. "Do What Thou Wilt").

 • Co łączy Łukasza Nowickiego z Sonią Bohosiewicz?

  Czyżby Łukasz Nowicki (40 l.) szukał szczęścia u boku swojej koleżanki z branży?

 • Samochody gwiazdami kina

  Samochody zawsze odgrywały ważną rolę w historii kina. Podczas zbliżającego się lata obejrzymy wiele wyczynów czterokołowych gwiazdorów z filmów "X-MEN 2" , "Matrix Reaktywacja" , "Terminator 3: Bunt maszyn" i "Lara Croft: Tomb Raider 2" . Firmy samochodowe, świadome ogromnego wpływu kina na marketing, coraz chętniej promują swoje nowe dzieła na ekranach.

 • Nowy samochód Prokopa

  Sympatyczny prezenter TVN, kupił sobie samochód pod kolor jednego ze swoich damskich sweterków. Wydał na niego 135 tysięcy złotych.

 • Kosztowny Batmobile

  Właściciel pewnego muzeum samochodów zapłacił ponad 172 tysiące dolarów za pojazd Batmana, którym w klasycznej telewizyjnej serii z lat. 60 poruszał się człowiek-nietoperz. Podczas realizacji serii producenci korzystali z siedmiu pojazdów. Teraz jeden z nich znalazł nowego nabywcę.

 • Śmierć w serialach: Dlaczego właśnie oni?

  .... W podobnie tragicznych okolicznościach odchodzi Hanka Mostowiak. Kierowana przez nią mazda cudem unika zdarzenia z małą cyklistką. Jednak samochód Hanki wpada na przydrożne kartony... Co było dalej, wiemy...

 • Nie chce być celebrytą

  Antoni Pawlicki jest jednym z najlepszych młodych aktorów. Przed nim - wielka kariera. Za nim - role wysoko ocenione przez krytyków i publiczność.

Zdjęcia na temat: mazda
Dyskusje na temat: mazda
 • Re: "W-11 Wydział Śledczy" po 10 latach znika z anteny!

  najlepszy serial i go zdjeli niema teraz na co patrzec.

 • Re: "M jak miłość": Czy to już koniec?

  , ja robię co lubię, a teraz jeden z moich Misiów kupi nowy samochód, bo moja dwuletnia mazda 6 słabo już jeździ.

 • Re: Czy złapie w końcu mordercę?

  czy aby na pewno to był czerwony Jaś ? nic nie wskazuje na to, że nie, ponieważ brak zwiastuna 4 sezonu to potwierdza. Szkoda.

 • Re: Jaka była Hanka Mostowiak?

  Uważajcie na Mazdy 626, bo taką jak wpadniesz na poukładane kartony na poboczu to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo śmierci. Ciekawe ile ta Mazda miała gwiazdek w testach zderzeniowych (z kartonami).

 • Re: Jaka była Hanka Mostowiak?

  No też mnie to zastanowiło. No, ale budżet serialu nie jest pewnie zbyt duży, to i szkoda było tej wysłużonej mazdy uszkodzić. Uważajcie na Mazdy 626, bo taką jak wpadniesz na poukładane kartony na poboczu to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo śmierci. Ciekawe ile ta Mazda miała gwiazdek w testach zderzeniowych (z kartonami). Od 20 lat jeżdżę Mazdami 626 i jakoś nie narzekam.

 • Re: Jaka była Hanka Mostowiak?

  Uważajcie na Mazdy 626, bo taką jak wpadniesz na poukładane kartony na poboczu to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo śmierci. Ciekawe ile ta Mazda miała gwiazdek w testach zderzeniowych (z kartonami). No też mnie to zastanowiło. No, ale budżet serialu nie jest pewnie zbyt duży, to i szkoda było tej wysłużonej mazdy uszkodzić.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk na Festiwal Gwiazd ubrała się w... lumpeksie!

  Zajac za alimenty pławi sie w nowym domu, rozbija Mazda a skromna Agnieszka kupuje za grosze piekne stroje. Wszystko po to żeby sarczyło na alimenty. Brawo Aga ! To jest klasa !

 • Re: Jaka była Hanka Mostowiak?

  Od 20 lat jeżdżę Mazdami 626 i jakoś nie narzekam. No też mnie to zastanowiło. No, ale budżet serialu nie jest pewnie zbyt duży, to i szkoda było tej wysłużonej mazdy uszkodzić. Uważajcie na Mazdy 626, bo taką jak wpadniesz na poukładane kartony na poboczu to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo śmierci. Ciekawe ile ta Mazda miała gwiazdek w testach zderzeniowych (z kartonami). Z tego co