• Informacje na temat:

  mazowsze

Artykuły na temat: mazowsze
 • Falkowicz romansuje z... Mazowszem

  Co robi Mazowsze w Pana teatrze? - Tańczy i śpiewa (śmiech). Skąd pomysł, żeby do teatru wpuścić folklor? - Bardzo lubię sztukę ludową, bo jest szczera. Uważam, że w stolicy europejskiego(...) zdeterminowani go zrealizować. Mazowsze dzisiaj jest zespołem dogłębnie zreformowanym, a jego program jest porywający, świeży i pełen humoru. Jest powszechnie uważany za zespół narodowy, między innymi z uwagi...

 • Lari Lu i inni polscy wykonawcy na Orange Warsaw Festival

  Lari Lu, K Bleax, Co-Sovel, Coria, Carrion oraz Gooral to kolejni artyści, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival 2015.

 • Producentka seriali w gronie Kobiet Sukcesu Mazowsza 2013

  Katarzyna Kalicińska, producentka serialu "Życie nad rozlewiskiem", znalazła się w gronie dziesięciu pań, które triumfowały w tegorocznym plebiscycie Kobieta Sukcesu Mazowsza 2013.

 • Ola Ciupa schudła po "Celebrity Splash"

  Ola Ciupa, znana z klipu "My Słowianie", ma nowe hobby - zaczęła uprawiać bieganie. Z tego faktu nie jest zadowolony Donatan, gdyż modelka mocno schudła już podczas udziału w show "Celebrity Splash". - Próbuje mnie utuczyć. Kupuje mi chipsy - zdradza młoda gwiazda.

 • Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać

  Wyszomirski próbuje zlokalizować Roja. Zabójcy Pogody zostają złapani i zabici. KBW aresztuje Burzę. Oddział musi się wynieść z Mazowsza. Serial wojenny,...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Korona królów

  Kraków, 1326 r. Król Władysław Łokietek marzy o zjednoczeniu ziem polskich. Planuje zaatakować Płock, by osłabić sojusz Mazowsza z Krzyżakami. Sytuację...

 • Przystanek Woodstock 2013: Gooral i Mazowsze

  Na swoim wideoblogu Jurek Owsiak zdradził swój "chytry pomysł" - połączenie muzyki Goorala i ludowego zespołu Mazowsze.

 • Korona królów

  Kraków, 1326 r. Król Władysław Łokietek marzy o zjednoczeniu ziem polskich. Planuje zaatakować Płock, by osłabić sojusz Mazowsza z Krzyżakami. Sytuację...

 • O-Zone fanami Mazowsza?

  Papież, Lech Wałęsa i... zespół Mazowsze - takie skojarzenia z Polską mają muzycy grupy O-Zone. Pochodząca z malutkiej Mołdawii grupa zawojowała tego lata parkiety europejskich dyskotek mało skomplikowanym przebojem "Dragostea din tei", co po polsku oznacza "Miłość wśród lipowych drzew".

Zdjęcia na temat: mazowsze
Wideo na temat: mazowsze
 • Rafał Maślak chwali "miski": Bardzo ładne i inteligentne

  Model jest zachwycony poziomem kandydatek do tytułów Miss Mazowsza 2016 i Miss Warszawy 2016. Twierdzi, że uczestniczki odznaczają się nie tylko urodą, lecz także inteligencją i osiągnięciami zawodowymi. Model jest zachwycony poziomem kandydatek do tytułów Miss Mazowsza 2016 i Miss Warszawy 2016. Twierdzi, że uczestniczki odznaczają się nie tylko urodą, lecz także inteligencją i osiągnięciami zawodowymi. Jego zdaniem podczas czerwcowych finałów konkurencja będzie bardzo duża.

 • Szlachetna Paczka od gwiazd "M jak miłość"

  Góra prezentów - i aktorzy o wielkich sercach. Gwiazdy największych polskich seriali wzięły udział w akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Tym razem w Świętego Mikołaja zamienili się: Mikołaj Roznerski ("M jak Miłość"), Marcin Rogacewicz ("Na dobre i na złe") i Paweł Domagała ("Barwy szczęścia"). Aktorzy wspólnie przygotowali paczkę dla jednej z potrzebujących rodzin z Mazowsza.

Dyskusje na temat: mazowsze