• Informacje na temat:

  mazurach

Artykuły na temat: mazurach
 • Edyta Górniak: mazurek u mamy, Mazury u... Piotra?

  ...pije herbaty". Być może w Święta Wielkanocne odwiedzi ich w Gałkowie na Mazurach. Z Tomkiem... Tymczasem w nowym domu czeka na nich Urszula, mama chrzestna Allana. Mama i ojczym też zapraszają na...

 • Jerzy Bończak: Spełniły się moje marzenia

  Mieszkam w starym domu z cegły, który stoi nad jeziorem, przyjaźnię się z sąsiadami a w sadzie mam jabłonie Cesarz Wilhelm - mówi Jerzy Bończak, który od ponad 20 lat spędza wolny czas na Warmii.

 • Joanna Moro w skąpym bikini odpoczywa na Mazurach

  Joanna Moro (33 l.) wraz z synami spędza wakacje nad jeziorem Orzyc nieopodal Olsztyna. Pogoda dopisuje! Ubrana w skąpe bikini gwiazda serialu "Anna German" bawi się z synami w wodzie, opala i oddaje błogiemu lenistwu na leżaku.

 • "Sprawiedliwy": Powrót Beaty Tyszkiewicz

  9 września ruszyły zdjęcia do filmu "Sprawiedliwy". Obraz jest debiutem reżyserskim Michała Szczerbica, producenta ("Wiedźmin"), scenarzysty ("Róża") i wieloletniego kierownika produkcji ("Pianista") związanego z branżą filmową od ponad trzech dekad.

 • Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski i Ola Kwaśniewska wypoczywają na Mazurach

  Aleksandra Kwaśniewska (37 l.) jest bardzo związana z rodzicami. Dowodem może być fakt, że wybrała się z nimi na wakacje. Paparazzi spotkali rodzinę Kwaśniewskich na Mazurach, gdzie Kwaśniewscy oddawali się błogiemu relaksowi.

 • Anna Dec najlepszą pogodynką na świecie!

  Anna Dec wygrała prestiżowy międzynarodowy konkurs prezenterów pogody. Polska pogodynka, którą możemy oglądać na antenie TVN24 oraz TVN Meteo, została uznana za najlepszą prezenterkę pogody na świecie.

 • Kwaśniewscy z Oleńką byczą się na Mazurach! Ale widoki!

  Aleksander (62 l.) i Jolanta (62 l.) Kwaśniewscy uwielbiają spędzać wakacyjny okres na Mazurach, gdzie bywają niemal co roku. Były prezydent wynajmuje łódkę i wraz z małżonką pływają po jeziorach, ciesząc przy okazji oko niesamowitymi widokami. Ostatnio w wypadzie towarzyszyła im ukochana córka Ola (36 l.), która znana jest ze swojego zamiłowania do częstych podróży. Rodzina bawiła się przednie...

 • "Przypadki Cezarego P." odniosą sukces?

  Twórcy "13 posterunku" znowu na planie! Kręcą komediowy serial o życiu celebrytów opisywanych (i prześladowanych) przez plotkarskie media.

 • Ciężarna Kaczyńska odwiedziła schorowanego stryja! Wcześniej wygrzewała brzuszek na Mazurach!

  ...emocji takim widokiem. Wypoczynek na Mazurach został jednak przerwany z powodu kłopotów zdrowotnych ukochanego stryja Jarosława. Opalona Marta zostawiła dzieci z partnerem i pojechała do Warszawy, by...

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

Zdjęcia na temat: mazurach
 • Kazimierz Mazur
 • Paweł Mazur z „Wszystko przed nami”
Wideo na temat: mazurach
 • Joanna Mazur o swojej trudnej sytuacji

  Joanna Mazur po zakończeniu odcinka "Tańca z gwiazdami", w którym wszyscy zobaczyli, w jakich warunkach mieszka, odniosła się do swojej trudnej sytuacji.

 • Kop głębiej

  Szukający rodzinnych korzeni leciwy Niemiec, emeryt Hugo Schmidt przyjeżdża z wnukiem do wsi na Mazurach. Dom, w którym się urodził, zamieszkuje obecnie biedna polska rodzina, przesiedleńcy zza Buga, niezbyt dbający o utrzymanie porządku w gospodarstwie. Nowakowie są przerażeni wizją odebrania im przez Hugo dachu nad głową. Ale zmieniają swój stosunek do Niemca, gdy ten proponuje sporą sumę pieniędzy za spełnienie "nietypowej" prośby: chodzi o zgodę na dokonanie ekshumacji. Pod koniec wojny...

 • „Na Wspólnej”: Kazimierz Mazur o aktualnych wątkach

  Niedawno Kamil Hoffer otarł się o śmierć, teraz czekają go problemy z dzieckiem. Grający go Kazimierz Mazur przyznaje, że jego bohater wciąż wpada w nowe kłopoty. Młody lekarz musi pełnić obowiązki ordynatora oddziału, mimo że nie jest gotowy na przyjęcie takiej odpowiedzialności. Tymczasem w domu Hofferów ich córka Tosia wchodzi w okres dorastania i sprawia kolejne kłopoty. - To jest bomba zegarowa, która w każdej chwili może wybuchnąć – żartobliwie opisuje swoją serialową córkę.

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...

Dyskusje na temat: mazurach