• Informacje na temat:

  mazurek

Artykuły na temat: mazurek
 • Edyta Górniak: mazurek u mamy, Mazury u... Piotra?

  ...dla pani Grażyny - bez glutenu i tradycyjne dla Edyty i jej siostry Gosi, która może przyleci z Londynu z partnerem i córeczką - 3-letnią Amelką. Prawdziwym rarytasem są zawsze mazurek i sernik pana...

 • "Warsaw by Night": Marta Mazurek jak Lea Seydoux

  Już od 6 lutego oglądać będziemy w kinach nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". - Film mówi o tym, że potrzeba bliskości i pomocy całkiem niespodziewanie objawia się w sytuacjach ekstremalnych - tłumaczyła najmłodsza z aktorek grających główne role, Marta Mazurek ("Obywatel").

 • Gabrysia Mazurek, znana widzon z serialu "JULIA" 5.07.2013. r. rozpoczęła pracę na planie zdjęciowym VI serii popularnego i lubianego seriali "Czas Honoru". Gabrysia wciela się w rolę dziewczynki o imieniu Katia.

 • Pięć utworów o Polsce, które musisz znać

  Utwory dotyczące Polski to nie tylko "Mazurek Dąbrowskiego", "Rota" oraz "My, Pierwsza Brygada". To także sporo świetnych numerów muzyki rozrywkowej, które zmuszają do refleksji.

 • Mistrzyni wielkanocnych mazurków

  ...na kilkanaście rodzajów tego wielkanocnego ciasta. Lubi szczególnie mazurek z czekoladą, mazurek orzechowy i pomarańczowy. Każdy, kto odwiedza ją podczas świąt, dostaje na wynos kawałek ciasta jej...

 • Ilona Łepkowska o "Warsaw by Night": Kobiety kochają mocniej

  "To film o kobietach, które kochają mocniej" - mówi Ilona Łepkowska, która jest koproducentką filmu "Warsaw by Night". Obraz w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz, w którym główne role grają Iza Kuna, Joanna Kulig, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska i Marta Mazurek, zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 lutego 2015 roku.

 • "M jak miłość": Dominika Ostałowska marzy, by nauczyć się piec wielkanocne mazurki

  Dominika Ostałowska, czyli Marta Wojciechowska-Budzyńska z "M jak miłość", zawsze przed Wielkanocą obiecuje sobie, że nauczy się wreszcie piec ciasta, by własnoręcznie przygotować świąteczne mazurki, serniki i makowce.

 • "Warsaw by Night": Lejdis szukają miłości

  6 lutego na ekrany kin wejdzie nowy film Natalii Korynckiej-Gruz, twórczyni rewelacyjnego "Amoku" z Krzysztofem Majchrzakiem, Mirosławem Baką i Rafałem Maćkowiakiem.

 • Jakub Mazurek zakochany po uszy

  Jakub Mazurek wciąż pracuje na dwóch serialowych planach: "Linii życia" i "Hotelu 52". Ale w nic więcej nie zamierza się póki co angażować, ponieważ jak najwięcej czasu chce teraz poświęcić bardzo ważnej osobie - swojej pięciomiesięcznej córce. Zdradza nam też, jaką pasją chciałby ją zarazić.

 • Roma Gąsiorowska znika z nieznajomym

  Roma Gąsiorowska ("Ki", "Listy do M"), laureatka Złotych Lwów, dwukrotnie nominowana do nagrody Orła, w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz - "Warsaw by Night" (na ekranach od 6 lutego), tworzy portret współczesnej młodej kobiety, która ucieka przed widmem życiowej rutyny.

Zdjęcia na temat: mazurek
Wideo na temat: mazurek
 • Jakub Mazurek: barman w czasach kryzysu

  Mój bohater cały czas czeka na swoje pole do popisu - mówi Jakub Mazurek, który w serialu "Hotel 52" gra barmana Roberta.

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.