• Informacje na temat:

  mazurówna balet

Artykuły na temat: mazurówna balet
 • Krystyna Mazurówna

  W roku 1957 ukończyła warszawską Szkołę Baletową w klasie Leona Wójcikowskiego i została zaangażowana do baletu Teatru Wielkiego. Od roku 1968 mieszka i pracuje we Francji, była solistką "Casino de Paris”. Zajmowała się choreografią w teatrze "Élysées Montmartre” w Paryżu. Później założyła zespół "Ballet Mazurowna”, z którym występowała we Francji. Od lat 90. jest felietonistką w nowojorskim...

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Perły na parkiecie

  W marcu startuje nowy talent show Polsatu "Tylko taniec. Got to dance". Jego uczestnicy mogą tańczyć, co chcą i jak chcą. W tym programie szuka się prawdziwego tanecznego fenomenu!

 • Startuje "Tylko taniec. Got to dance"!

  Od hip-hopu do tańca brzucha. Od burleski do pole dance'u. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz - absolutnie wszystkie style taneczne są dozwolone. Już w marcu na antenie Polsatu pojawi się nowy talent show - "Tylko taniec. Got to dance".

Wideo na temat: mazurówna balet
 • Władcy umysłów

  Czy jesteśmy panami swojego życia, czy też może decyzje o tym, co się nam przytrafia zostały podjęte na długo przed tym? Czy kontrolujemy swoje przeznaczenie, czy też może mają na nie wpływ niewidzialne, zewnętrzne siły? Laureat Oscara® MATT DAMON (seria filmów o "Bournie", "Prawdziwe męstwo" /True Grit/) i EMILY BLUNT ("Diabeł ubiera się u Prady" /The Devil Wears Prada/, "Wilkołak" /The Wolfman/) grają główne role w filmie "Władcy umysłów" /The Adjustment Bureau/. W filmie Damon gra...