• Informacje na temat:

  mccartney feat

Artykuły na temat: mccartney feat
 • Płyta z koncertu "12-12-12" w lutym

  Poznaliśmy szczegóły płyty z zapisem wielkiego koncertu charytatywnego na rzecz ofiar huraganu Sandy, który odbył się 12 grudnia w Nowym Jorku. Album "12-12-12. The Concert For Sandy Relief" ukaże się w Polsce 5 lutego.

 • Grammy: Wieczór U2

  Późnym wieczorem w środę, 8 lutego, w Los Angeles, po raz 48. wręczono nagrody Grammy, najważniejsze wyróżnienia amerykańskiego przemysłu muzycznego. Gwiazdą wieczoru była grupa U2, która odniosła pełny sukces, zgarniając aż pięć statuetek na pięć nominacji. "To naprawdę wielki wieczór dla naszego zespołu" - powiedział ze sceny wyraźnie wzruszony Bono, wokalista U2. W sumie przyznano nagrody w rekordowej ilości 108 kategorii.

Wideo na temat: mccartney feat
 • Czarnobyl. Reaktor strachu

  Horror twórcy przełomowego "Paranormal Activity". Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który, mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą miasta-widmo. Tu mieszkali niegdyś pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ciągu 48 godzin przeprowadzono ewakuację całego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, których już nigdy więcej nie widziano... Wkrótce bohaterowie filmu odkrywają, że choć nikt nie...