• Informacje na temat:

  mccartney kolorem

Artykuły na temat: mccartney kolorem
 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Wielka wystawa obrazów Paula McCartney'a

  Talenty malarskie i poetyckie sir Paula McCartney'a nie są już dla nikogo zaskoczeniem. Również w tych dziedzinach muzyk osiągnął uznanie, czego dowodem będzie m.in. wielka wystawa jego obrazów, której otwarcie zaplanowano na 24 maja w Walker Art Gallery w Liverpoolu.

 • Oscary i polityka

  Kolorowi skóry tegorocznych laureatów Oscara dla najlepszej aktorki i aktora komentatorzy poświęcają więcej uwagi niż ich umiejętnościom. "Black is beautiful" czyli "czarne jest piękne" - komentuje się sukces Denzela Washingtona i Halle Berry. Washington jest w 74-letniej historii Oscarów zaledwie drugim Afroamerykaninem, który otrzymał zaszczytne wyróżnienie za główną rolę - pierwszy był Sidney Poitier w 1963 roku. Natomiast Berry przechodzi do historii - przed nią żadna Afroamerykanka nie...

 • Cameron Diaz: Seks i taniec

  Cameron Diaz wciąż zachwyca nienaganną figurą, której nie powstydziłyby się modelki. W wywiadzie dla brytyjskiej edycji miesięcznika "Elle" 40-letnia aktorka przekonuje, że jej ponętne ciało to nie skutek drakońskich diet, lecz "właściwej kombinacji seksu i tańca".

 • Ile zarobiła Lady GaGa?

  Magazyn "Billboard" opublikował listę zarobków gwiazd muzyki za rok 2010. Notowanie otwiera amerykańska piosenkarka Lady GaGa.

 • "Żółta łódź podwodna": Psychodeliczna animacja Beatlesów

  Dziesiąty album i czwarty film The Beatles "Yellow Submarine" ukazał się 45 lat temu, 17 stycznia 1969 r. Na krążku znalazły się takie utwory, jak "All You Need is Love", a także - śpiewany przez perkusistę grupy Ringo Starra - utwór tytułowy.

 • Stylowe rady Liv Tyler

  "Styl to nie jest coś z czym się po prostu rodzisz" - podkreśla Liv Tyler. Aktorka zdradza kilka swoich sposób na piękny i oczywiście stylowy wygląd.

 • Najsłynniejsze usta świata

  40 lat temu po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowano czerwone usta z wywalonym jęzorem - logo zespołu The Rolling Stones i zarazem najsłynniejszy graficzny symbol w muzyce rockowej.

 • Ksiądz w sukience, czyli 25 lat arcydzieła The Smiths

  25 lat temu ukazał się najważniejszy album najważniejszego zespołu brytyjskiej sceny niezależnej lat 80. Mowa o "The Queen Is Dead" i The Smiths.

Wideo na temat: mccartney kolorem
 • Czarnobyl. Reaktor strachu

  Horror twórcy przełomowego "Paranormal Activity". Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który, mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą miasta-widmo. Tu mieszkali niegdyś pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ciągu 48 godzin przeprowadzono ewakuację całego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, których już nigdy więcej nie widziano... Wkrótce bohaterowie filmu odkrywają, że choć nikt nie...

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Smak curry

  Historia młodej i pięknej kobiety o imieniu Ila, która od lat prowadzi życie gospodyni domowej. Pewnego dnia postanawia dodać trochę koloru jej bezbarwnemu małżeństwu zgodnie z maksymą „przez żołądek do serca", a mają jej w tym pomóc kulinarne talenty. Ila ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, wzbudzi żywą reakcję wiecznie nieobecnego męża. Niestety specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do biura małżonka, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny...