• Informacje na temat:

  mccartney młody

Artykuły na temat: mccartney młody
 • Sławomir Zapała o Polakach w Stanach: Hitem są nasi informatycy

  ...spokojnego i mocnego snu syn odziedziczył po mnie. Poza tym śpiewam mu dużo piosenek, które przygotowuję do programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Bardzo lubi słuchać Paula McCartneya, natomiast płacze...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Paul McCartney: Za młody na nagrodę?

  W lutym zostaną wręczone Brit Awards, a jedną z kategorii jest Outstanding Contribution To Music, przyznawana za wybitne osiągnięcia. W tym roku miał ją otrzymać Paul McCartney, ale nieoczekiwanie dla organizatorów odmówił jej przyjęcia, twierdząc, że jest za młody.

 • Dziadek McCartney

  Stella McCartney, córka Paula McCartney'a, w piątek, 25 lutego, urodziła swojego pierwszego potomka. Syn, ważący blisko 3,5 kg, przyszedł na świat trzy tygodnie przed planowanym terminem porodu. Maluch wymagał szczególnej opieki, bo na początku miał pewne problemy z oddychaniem.

 • Przewodnik rockowy: 70 lat pięknego życia Paula McCartneya

  Tym razem troszkę pogrzebię kijem w mrowisku. I od razu dodam, że nie będzie to wcale mrowisko, w którym słuchają, żyją oraz zapewne też czasem pracują fani The Beatles.

 • Muzyczny świat na opak

  Jimi Hendrix, Kurt Cobain, Paul McCartney i Tony Iommi - co łączy tych znakomitych muzyków? Oczywiście poza wspaniałą grą na gitarze...

 • Paul McCartney lubi Eminema

  Paul McCartney podczas niedawnej wizyty w USA, w programie telewizyjnym słynnego Larry'ego Kinga z CNN, powiedział, że bardzo lubi muzykę tworzoną przez Eminema. Eks-Beatles dodał, iż doskonale rozumie, dlaczego twórczość kontrowersyjnego rapera tak bardzo trafia do młodych ludzi na całym świecie.

 • McCartney? A któż to taki?

  Sir Paul McCartney jest postacią doskonale znaną każdemu szanującemu się miłośnikowi muzyki rockowej. Jednakże ankieta przeprowadzona niedawno w USA, na próbie składającej się z osób w wieku 16-24 lata, pokazała, że wielu z nich nie ma pojęcia, kim jest były basista i wokalista The Beatles.

 • McCartney sprzedał się?

  Można przypuszczać, że za tę decyzję na głowę Paula McCartney'a posypią się gromy ortodoksyjnych fanów. Były Beatles zezwolił bowiem na użycie swoich 20 utworów w telewizyjnych reklamach.

 • Paul McCartney zaśpiewa na Super Bowl

  Paul McCartney dołączył do listy artystów, którzy uświetnią tegoroczny finał ligi futbolu amerykańskiego, czyli Super Bowl. Mecz wieńczący rozgrywki NFL w sezonie 2001-2002 odbędzie się 3 lutego w Nowym Orleanie.

Wideo na temat: mccartney młody
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Czarnobyl. Reaktor strachu

  Horror twórcy przełomowego "Paranormal Activity". Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który, mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą miasta-widmo. Tu mieszkali niegdyś pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ciągu 48 godzin przeprowadzono ewakuację całego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, których już nigdy więcej nie widziano... Wkrótce bohaterowie filmu odkrywają, że choć nikt nie...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.