• Informacje na temat:

  mccartney stworzyła

Artykuły na temat: mccartney stworzyła
 • Natalie Portman w... wegańskich butach

  ...się o braku oferty dla wegan, Portman wypuściła swoją własną kolekcję butów. Poza tym często ubiera się u innej znanej obrończyni praw zwierząt - projektantki Stelli McCartney. Na promocję swojego najnowszego filmu "Czarny łabędź" aktorka wybierała projekty McCartney, a także specjalnie dla niej stworzone "wegańskie" wersje klasycznych butów Diora. "To bardzo miłe ze strony Diora, że przygotował...

 • Kanye West odkrył Paula McCartneya? Internauci nie znają legendy muzyki...

  Nowy utwór Kanyego Westa "Only One" cieszy się sporą popularnością w sieci. Jak się jednak okazało amerykańscy fani po raz kolejni dali się poznać jako muzyczni ignoranci.

 • Smutny Kanye West hitem internetu

  Super Bowl to wielkie święto Amerykanów. Trudno wtedy spotkać na stadionie niezadowolonych ludzi. No chyba, że na meczu pojawia się Kanye West.

 • "Let It Be": Pożegnanie z The Beatles

  Dokładnie 45 lat temu, 6 marca 1970 roku, ukazał się ostatni singel The Beatles wydany przed rozpadem zespołu.

 • Dr. Dre najlepiej zarabiającym muzykiem w 2014 roku

  Raper ze swoją fortuną nie miał sobie równych w podsumowaniu roku "Forbesa".

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Przewodnik rockowy: Linda McCartney - muza

  Gdybym sam się nie znał, to byłbym bardzo zdziwiony, że do cyklu poświęconego wielkim artystom i wydarzeniom historii rocka, wprowadzam kobietę, która tak naprawdę prawdziwym muzykiem nigdy nie była. A zatem dlaczego? Z jednego, ale za to z bardzo ważnego powodu.

 • Instynkt Paula McCartneya

  Eks-Beatles Paul McCartney przekonuje, że nie ma złotej recepty na napisanie przeboju. Jak twierdzi, komponując utwory, kieruje się jedynie instynktem.

 • Paul McCartney pracuje

  Sir Paul McCartney przyznał podczas czata z fanami, który odbył się w miniony czwartek, 18 września, że pracuje nad materiałem na nowy album studyjny. Nie będzie się jednak spieszył z jego ukończeniem.

 • Zobacz niesamowity teledysk Paula McCartneya!

  Jak przy użyciu minimalnych środków wyrazu stworzyć prawdziwą perełkę pokazał właśnie Paul McCartney. W jego klipie wystąpiły gwiazdy Hollywood: Natalie Portman i Johnny Depp.

Wideo na temat: mccartney stworzyła
 • Czarnobyl. Reaktor strachu

  Horror twórcy przełomowego "Paranormal Activity". Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który, mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą miasta-widmo. Tu mieszkali niegdyś pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ciągu 48 godzin przeprowadzono ewakuację całego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, których już nigdy więcej nie widziano... Wkrótce bohaterowie filmu odkrywają, że choć nikt nie...

 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...

 • Iron Sky

  Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji europejskich 2012 roku, niepoprawna politycznie i historycznie komedia SF ze spektakularnymi efektami specjalnymi oraz ścieżką dźwiękową autorstwa legendarnej grupy Laibach. Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Wkrótce po ciemnej stronie srebrnego globu powstanie tajna baza, w której hitlerowcy rozpoczną realizację diabelskiego planu zemsty. W 2018 roku...