• Informacje na temat:

  mcgregor

Artykuły na temat: mcgregor
 • Ewan McGregor jest seksoholikiem?

  Ewan McGregor (46 l.) po 22 latach rozwodzi się z żoną dla koleżanki po fachu. Jak tłumaczy swoje zakochanie?

 • Ewan McGregor: Spuszczano mi łomot

  Pościgi samochodowe, strzelaniny, ucieczki helikopterem, a nawet brawurowy skok na kopalnię złota. Wszystko to znalazło się w sensacyjnym thrillerze "Son of a Gun". Występujący w filmie Ewan McGregora zdradza, skąd u niego awersja do latania, co myśli o więziennych "kafarach" i dlaczego każdy aktor powinien - przynajmniej od czasu do czasu - dostać konkretny łomot!

 • Ewan McGregor porzucony przez kochankę!

  Związek Ewana McGregora (46 l.) i Mary Elizabeth Winstead (33 l.) nie przetrwał próby czasu.

 • Ewan McGregor recydywistą w thrillerze "Son of a Gun"

  W tym filmie intensywność i napięcie 'Królestwa zwierząt' łączą się z epickim rozmachem 'Gorączki'" - pisał o "Son of a Gun" "The Hollywood Reporter". Sensacyjny thriller z Ewanem McGregorem w zaskakującej roli recydywisty i wroga publicznego numer jeden trafi do kin 2 stycznia 2015.

 • Ewan McGregor wrócił do rodziny!

  Powodem jej złości był romans Ewana McGregora (47 l.) z aktorką Mary Elizabeth Winstead. Odwróciły się od niego także córki Clara (22 l.) i Esther (16 l.). Ta druga oświadczyła nawet publicznie, że(...) do zdjęcia z żoną i nie sprawiał wrażenia, że robi to z grzeczności. Wprawdzie kilka miesięcy temu Ewan McGregor wniósł pozew o rozwód, lecz później kochanka zerwała z nim i został sam. Od tamtej...

 • "Bezwstydny Mortdecai" : Błazenada

  Brytyjski arystokrata z figlarnym wąsem handluje dziełami sztuki na czarnym rynku. Kiedy ginie znana konserwatorka, a wraz z nią tajemniczy obraz Goi, do Charliego Mordecaia (Johnny Depp) zgłasza się śledczy Martland (Ewan McGregor). Chce pomocy w zamian za dalsze przymykanie oka na jego nielegalną działalność.

 • Disney+: Ewan McGregor zagra w serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego?

  Jak donosi serwis Deadline Ewan McGregor ("Trainspotting", "Moulin Rogue") już za niedługo może ponownie wcielić się w postać bohatera "Gwiezdnych wojen". Negocjacje w sprawie kontraktu są już podobno bliskie zakończenia.

 • Ryan Gosling: Nowe propozycje

  Ryan Gosling ma szansę na role, o których marzy niejeden aktor. Hollywoodzki przystojniak jest typowany do zagrania słynnego komiksowego bohatera Doctora Strange'a oraz legendarnego iluzjonisty Houdiniego.

 • "Fargo": Ewan McGregor zagra główną rolę w 3. sezonie serialu

  Ewan McGregor ("Trainspotting", "Gwiezdne wojny", "Moulin Rogue") zagra główną rolę w trzecim sezonie "Fargo".

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

Zdjęcia na temat: mcgregor
Wideo na temat: mcgregor
 • "Fargo": Ewan McGregor w zwiastunie 3. sezonu

  McGregor. Szkocki aktor wcieli się w podwójną rolę - braci Emmita oraz Raya Stussych. Emitt to pewny siebie i odnoszący sukcesy na każdym polu potentat rynku nieruchomości. Ray Stussy to jego przeciwieństwo

 • Ewan McGregor na festiwalu

  37-letni aktor Ewan McGregor na festiwalu filmowym w Sundance 19 stycznia.

Dyskusje na temat: mcgregor