• Informacje na temat:

  me myself and i

Artykuły na temat: me myself and i
 • X-Meni i "Młody Sheldon", czyli zagraniczne nowości! Co zobaczymy w sezonie 2017/2018?

  ...córki, ale pomaga również w rozwiązaniu innych spraw kryminalnych. Musimy także wspomnieć o trzech (oprócz "Young Sheldon") nowych serialach komediowych: "9JKL" , "By the Book" oraz "Me Myself and(...). Druga z propozycji to "komedia bibilijna", której producentem jest znany z "Teorii wielkiego podrywu" Johnny Galecki. Trzeci serial, "Me Myself and I" to historia życia jednego mężczyzny opowiedziana...

 • Me Myself And I po raz drugi

  Niemal dokładnie rok po premierze debiutu ukaże się druga płyta wokalnej grupy Me Myself And I, finalistów programu "Mam talent".

 • Bukmacherzy typują półfinalistów "Mam talent"

  Wybór zwycięzcy w drugim półfinale nie należał do najprostszych - zarówno grupa Me, Myself and I, Damian Skoczek, jak i Sabina Jeszka dali piękny popis swoich umiejętności wokalnych. Poziom śpiewających uczestników jest coraz wyższy. Faworytką okazała się Sabina Jeszka z Rybnika, która wykonała piosenkę z repertuaru Beyonce. Prognozy ekspertów firmy Star-Typ Sport wskazują równe szanse aż...

 • Finaliści "Mam talent" debiutują

  3 marca ukaże się pierwszy oficjalny album zespołu Me Myself And I, finalistów ostatniej edycji programu "Mam talent".

 • Finaliści "Mam talent" w czołówce, Britney fatalnie

  Album "Takadum!", czyli debiutancka płyta znanego z "Mam talent" wokalnego zespołu Me Myself And I trafiła na 3. miejsce polskiej listy bestsellerów płytowych.

 • "Mam talent" bez faworyta

  Tym razem nie ma zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w półfinale programu "Mam talent". Najmniej bukmacherzy zapłacą za triumf zakręconego tria Me Myself And I.

 • Finaliści "Mam talent" z "Pocztówką do św. Mikołaja"

  Kolejnym artystą, który dołącza do tegorocznej akcji "Pocztówka do św. Mikołaja" jest wrocławski duet Me Myself And I. Finaliści trzeciej edycji "Mam talent" zaprezentują utwór "Spacer Świętego Mikołaja".

 • Odszedł z Korn i pisze książki

  "Save Me From Myself: How I Found God, Quit Korn, Kicked Speed and Lived To Tell The Tale" to tytuł książki Briana "Head" Welcha, byłego gitarzysty Korn.

 • Kontrowersje wokół roli Jima Carrey'a

  Ostatni film Jima Carreya "Me, Myself and Irene", został oprotestowany przez organizację The National Alliance For The Mentally Ill (Narodowe Przymierze na rzecz Umysłowo Chorych), która uważa, że aktor naśmiewa się z ludzi chorych na schizofrenię.

 • Piotr Lisiecki z "Mam talent" również zadebiutuje!

  Szykuje się wiosenna ofensywa wokalnych bohaterów "Mam talent". Wydanie premierowych płyt zapowiedzieli m.in. Ania Teliczan, Me Myself And I, Mateusz Ziółko z zespołem, Sabina Jeszka i Anna Gogola. Teraz do tego grona dołączył Piotr Lisiecki.

Wideo na temat: me myself and i
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • nieletni / pełnoletni

  Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu… Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły… To wszystko nie tak miało wyglądać.

 • Hemingway i Gellhorn

  "Hemingway i Gellhorn" to najnowsza produkcja telewizji HBO opowiadająca o burzliwym związku wybitnego pisarza Ernesta Hemingwaya z amerykańską dziennikarką Marthą Gellhorn, która najpierw była jego kochanką, a później żoną. Obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Philipa Kaufmana zdobył dwie nominacje do Złotych Globów oraz dwie nagrody Emmy, a przez widzów i krytyków został okrzyknięty jedną z najciekawszych produkcji telewizyjnych roku 2012. Hiszpania, rok 1937. Do pogrążonego w...

Dyskusje na temat: me myself and i