• Informacje na temat:

  meat loaf aktor

Artykuły na temat: meat loaf aktor
 • House gościnnie na płycie

  Aktor pojawi się jako gość specjalny na kolejnym albumie amerykańskiego piosenkarza Meat Loafa. Gwiazdor bijącego rekordy popularności na całym świecie serialu medycznego zaprzyjaźnił się z 62-letnim Meat Loafem po tym, gdy muzyk w ubiegłym roku wystąpił w roli pacjenta w jednym z jego odcinków. Jak donosi serwis WENN, Meat Loaf (wł. Michael Lee Aday) był zainteresowany dalszą współpracą...

 • Amerykański wokalista i aktor ukrywający się pod scenicznym pseudonimem Meat Loaf, zmuszony był przerwać swój koncert w Wembley Arena w Londynie, który odbywał się w poniedziałek, 17 listopada. Muzyk zasłabł na scenie i trafił do szpitala.

 • Meat Loaf: Pozew o 50 milionów

  Marvin Aday, lepiej znany jako Meat Loaf, pozwał byłego współkompozytora i menedżera na sumę 50 milionów dolarów. Masywny wokalista, który próbuje swoich sił także jako aktor, chce odzyskać prawa do frazy "Bat Out Of Hell", tytułu swojej najsłynniejszej płyty, która ukazała się w 1977 roku.

 • Meat Loaf: Nowa płyta w maju

  Amerykański piosenkarz i aktor powraca po czteroletniej przerwie z nowym studyjnym wydawnictwem.

 • Jurorzy "The Voice" nie rozpoznali głosu znanej wokalistki

  W sobotę (6 kwietnia) widzowie brytyjskiej edycji "The Voice" obejrzeli występ Lorraine Crosby. Wokalistka nie przeszła dalej, mimo że w latach 90. śpiewany przez nią utwór "I'd Do Anything for Love" święcił tryumfy na listach przebojów.

 • Dr House zagra na pianinie

  Serialowy dr House - Hugh Laurie - kontynuuje swój romans z muzyką. Aktor pojawi się jako gość specjalny na kolejnym albumie amerykańskiego piosenkarza Meat Loafa.

 • Alice Cooper: Powrót koszmaru

  "Welcome 2 My Nightmare" (premiera 16 września) to tytuł nowej płyty mistrza rockowego horroru Alice Coopera. Wydawnictwo nawiązuje do multiplatynowego "Welcome To My Nightmare" z 1975 roku.

Wideo na temat: meat loaf aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...