• Informacje na temat:

  mecwaldowski wojciech

Artykuły na temat: mecwaldowski wojciech
 • Wojciech Mecwaldowski: Dlaczego zniknął?

  Wojciech Mecwaldowski (37 l.) w jednym z wywiadów zdradził, dlaczego zwolnił tempo.

 • Mecwaldowski i Jakubik jako Asteriks i Obeliks

  27 lutego do polskich kin wejdzie kolejna część przygód Asteriksa i Obeliksa. Film o podtytule "Osiedle Bogów" to pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich jak "Wall-e" i "Odlot". W polskiej wersji językowej pojawi się zupełnie nowa, gwiazdorska obsada. W duecie jako Asteriks i Obeliks zadebiutują Wojciech Mecwaldowski oraz Arkadiusz Jakubik.

 • Wojciech Mecwaldowski

  (ur. 5 kwietnia 1980 w Dusznikach) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny.

 • Arkadiusz Jakubik: Poddałem Obeliksa analizie psychologicznej

  "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" to nowa odsłona kultowego komiksu, tym razem w formie animacji 3D. Film ma gwiazdorską obsadę dubbingową. Wojciech Mecwaldowski jest Asteriksem, a Arkadiusz Jakubik Obeliksem. "Musiałem zrozumieć motywacje mojego bohatera" - wyznaje ten ostatni.

 • "Druga szansa": ​Wojciech Mecwaldowski wydaje pieniądze szybciej, niż zarabia!

  Wojciech Mecwaldowski, czyli Grzegorz Rak z "Drugiej szansy", nie kryje, że wszystko, co zarabia, wydaje na podróże i... klocki Lego. - Pieniądze się mnie, niestety, nie trzymają - twierdzi aktor.

 • "Mocna kawa nie jest wcale taka zła" w Krakowie

  "Mocna kawa nie jest wcale taka zła" to średniometrażowy film młodego reżysera Aleksandra Pietrzaka, w którym główne role zagrali Dorota Pomykała, Marian Dziędziel i Wojciech Mecwaldowski. Obraz będzie można zobaczyć 2 marca w Klubie Gwarek w Krakowie.

 • Wojciech Mecwaldowski rozkręcił nietypowy biznes!

  Wojciech Mecwaldowski (34 l.), podobnie jak inni aktorzy dorabia sobie na boku. Aktor jest właścicielem pasieki!

 • "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów": Życzenia od aktorów

  Nowa animowana opowieść o Asteriksie i Obeliksie trafi na ekrany polskich kin 27 lutego 2015 roku. Tymczasem przekazujemy noworoczne pozdrowienia od aktorów, którzy pracują nad polską wersją językową filmu "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów".

 • Wojciech Mecwaldowski, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, urodził się 5 kwietnia 1980 roku w Dusznikach. Wrocławską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną ukończył w 2004 roku.

 • "Asterix i Obelix: Osiedle Bogów": Zobacz świąteczny teaser

  27 lutego do polskich kin wejdzie kolejna część przygód Asteriksa i Obeliksa. Film o podtytule "Osiedle Bogów" to pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich jak "Wall-e" i "Odlot". Polski dystrybutor zaprezentował właśnie świąteczny teaser.

Zdjęcia na temat: mecwaldowski wojciech
 • Wojciech Mecwaldowski
 • Mirosław Baka, Wojciech Mecwaldowski
 • Magdalena Walach, Wojciech Mecwaldowski
Wideo na temat: mecwaldowski wojciech
 • "Lekarze": Jak rozwinie się wątek Leona i Basi?

  Wciąż niejasna będzie sytuacja w trójkącie Basia (Aleksandra Hamkało) - Leon (Jacek Koman) - Michał (Wojciech Mecwaldowski). Jak zdradził nam Jacek Koman, w tym sezonie najtrudniejsze dla jego bohatera będą sceny nagrywane właśnie z Basią.

 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...

 • Kobiety zawrócą w głowie Karkoszce!

  - Tak jak u każdego normalnego, zdrowego mężczyzny pojawiają się kobiety, także Karkoszce niektóre zawrócą w głowie, ale jak to wyjdzie, to ja nawet sam nie wiem... - mów tajemniczo Wojciech Mecwaldowski./ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

Dyskusje na temat: mecwaldowski wojciech