• Informacje na temat:

  media rozpisują

Artykuły na temat: media rozpisują
 • Jarosław Bieniuk: Jego przyjaciółka będzie pracować w mediach!

  Choć piłkarz nie chce mówić o swoim życiu uczuciowym, media nie ustają w spekulacjach na temat jego rzekomego związku z Martyną. Para już kilkakrotnie pokazała się razem i choć nie okazywali sobie czułości, chyba nikt nie ma wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Media coraz częściej rozpisują się na temat życia prywatnego nowej przyjaciółki Bieniuka. Wiemy już, że...

 • Bokserska bestia i piękna heroska

  Niemieckie media rozpisują się na temat nowej miłości Władymira Kliczki. Bokserski mistrz świata wagi ciężkiej (IBF i WBO) spędził Sylwestra w Miami z amerykańską aktorką o włoskich korzeniach Hayden Panettiere.

 • Katie Price wyrzucona z klubu nocnego!

  Katie Price (41 l.) znów narozrabiała. O jej wybryku szeroko rozpisują się brytyjskie media kolorowe.

 • Liszowska odwołała ślub!

  Od kilku miesięcy media rozpisują się o przygotowaniach do ślubu Joanny Liszowskiej i Tadeusza Głażewskiego. Termin ceremonii z różnych powodów już kilka razy się zmieniał. Jednak teraz okazuje się, że wesela może w ogóle nie być.

 • Angelina Jolie waży tylko 35 kg? "Jej kości prawie pękają". Wszystko przez rozwód z Bradem Pittem!

  Zagraniczne media rozpisują się o kolejnych problemach zdrowotnych Angeliny Jolie (43 l.). Aż trudno w to uwierzyć...

 • Weteran kina zagra... kobietę

  Podczas gdy francuskie media rozpisują się na temat porozumienia zawartego w rodzinie dziedziczki L'Oreala Lilianne Bettencourt, Edouard Baer przygotowuje filmową adaptację afery, która przez ostatnie miesiące nie schodziła z pierwszych stron gazet. W rolę sędziwej Bettencourt wcieli się weteran francuskiego kina - Jean Rochefort.

 • Barwy szczęścia

  Wyjście Klary z Kniewskim ma swoje konsekwencje, media plotkarskie rozpisują się na temat ich rzekomego romansu. Sebastian błaga Magdę, by dała mu jeszcze...

 • Maciej Musiał: Nie czas na powierzchowne przeżycia

  W kilkunastu serialach Maciej Musiał zagrał kilkanaście różnych ról. Media się o nim rozpisują, bo jest młody i zdolny. Plotkarskie portale próbują przylepiać mu metki, szukać dziewczyn i wzbudzać zazdrość przywołując kwoty, jakie rzekomo zarabia na planie.

 • Rodzeństwo gwiazd. Są do siebie podobni?

  Ich twarze zna każdy. Od lat obecni są na pierwszych stronach światowych lub polskich gazet. O ich wzlotach, upadkach i związkach rozpisują się media na całym świecie. W trudnych sytuacjach mogą liczyć na wsparcie najbliższych.

 • Bon Jovi: Gitarzysta do wzięcia

  W ostatnim czasie plotkarskie media z Ameryki chętnie rozpisują się o życiu uczuciowym Richiego Sambory (47 l.), gitarzysty grupy Bon Jovi. Związane to jest z jego rozwodem z aktorką Heather Locklear (45 l.) i domniemanym romansie z Denise Richards (35 l.), byłą dziewczyną Bonda z filmu "Świat to za mało". Jednak sam gitarzysta powiedział, że jest obecnie "do wzięcia i gotowy do imprezowania".

Zdjęcia na temat: media rozpisują
Wideo na temat: media rozpisują
 • Jessica Mercedes i Maffashion opowiadają o swoim konflikcie!

  Plotkarskie media rozpisują się o konflikcie między Maffashion (28 l.) i Jessicą Mercedes (22 l.). Do sporu między szafiarkami miało dojść z powodu nowej fryzury jednej z nich. Czy faktycznie blogerki są ze sobą pokłócone? Dlaczego na pokaz mody Tomasza Olejniczaka ubrały się tak samo? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1880.

  Wyjście Klary z Kniewskim ma swoje konsekwencje, media plotkarskie rozpisują się na temat ich rzekomego romansu. Sebastian błaga Magdę, by dała mu jeszcze jedną szansę, ale ona jest zdecydowana na(...) Saganowska musi ten czas poświęcić synowi i mamie. Władek i Darek zamieniają się w mediatorów.

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3004.

  Jagoda spotyka się z Piotrkiem, mając nadzieję, że to on jest mężczyznę z bliznami. Piotrek tłumaczy powód charakteryzacji. Choć początek randki zapowiada się całkiem nieźle, koniec rozczarowuje obie strony. "YOLO" a za nim inne media rozpisują się o inwestycji nad jeziorkiem szczawnickim. Wkurzona Sabina szuka źródła przecieku. Oskarża o to Ewę i wymierza jej dotkliwą karę. Antek prosi ojca

Dyskusje na temat: media rozpisują