• Informacje na temat:

  media rozpisują

Artykuły na temat: media rozpisują
 • Jarosław Bieniuk: Jego przyjaciółka będzie pracować w mediach!

  Choć piłkarz nie chce mówić o swoim życiu uczuciowym, media nie ustają w spekulacjach na temat jego rzekomego związku z Martyną. Para już kilkakrotnie pokazała się razem i choć nie okazywali sobie czułości, chyba nikt nie ma wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Media coraz częściej rozpisują się na temat życia prywatnego nowej przyjaciółki Bieniuka. Wiemy już, że...

 • Bokserska bestia i piękna heroska

  Niemieckie media rozpisują się na temat nowej miłości Władymira Kliczki. Bokserski mistrz świata wagi ciężkiej (IBF i WBO) spędził Sylwestra w Miami z amerykańską aktorką o włoskich korzeniach Hayden Panettiere.

 • Angelina Jolie waży tylko 35 kg? "Jej kości prawie pękają". Wszystko przez rozwód z Bradem Pittem!

  Zagraniczne media rozpisują się o kolejnych problemach zdrowotnych Angeliny Jolie (43 l.). Aż trudno w to uwierzyć...

 • Liszowska odwołała ślub!

  Od kilku miesięcy media rozpisują się o przygotowaniach do ślubu Joanny Liszowskiej i Tadeusza Głażewskiego. Termin ceremonii z różnych powodów już kilka razy się zmieniał. Jednak teraz okazuje się, że wesela może w ogóle nie być.

 • Barwy szczęścia

  Wyjście Klary z Kniewskim ma swoje konsekwencje, media plotkarskie rozpisują się na temat ich rzekomego romansu. Sebastian błaga Magdę, by dała mu jeszcze...

 • Weteran kina zagra... kobietę

  Podczas gdy francuskie media rozpisują się na temat porozumienia zawartego w rodzinie dziedziczki L'Oreala Lilianne Bettencourt, Edouard Baer przygotowuje filmową adaptację afery, która przez ostatnie miesiące nie schodziła z pierwszych stron gazet. W rolę sędziwej Bettencourt wcieli się weteran francuskiego kina - Jean Rochefort.

 • Heidi Klum i Lewis Hamilton mają romans?!

  Zagraniczne media rozpisują się o flircie Heidi Klum (44 l.) i Lewisa Hamiltona (32 l.), który ponoć przerodził się w romans!

 • Maciej Musiał: Nie czas na powierzchowne przeżycia

  W kilkunastu serialach Maciej Musiał zagrał kilkanaście różnych ról. Media się o nim rozpisują, bo jest młody i zdolny. Plotkarskie portale próbują przylepiać mu metki, szukać dziewczyn i wzbudzać zazdrość przywołując kwoty, jakie rzekomo zarabia na planie.

 • Brad Pitt ma nową dziewczynę!?

  Zagraniczne media rozpisują się na temat nowego związku Brada Pitta (53 l.). Jego rzekoma ukochana jest sporo od niego młodsza!

 • Bon Jovi: Gitarzysta do wzięcia

  W ostatnim czasie plotkarskie media z Ameryki chętnie rozpisują się o życiu uczuciowym Richiego Sambory (47 l.), gitarzysty grupy Bon Jovi. Związane to jest z jego rozwodem z aktorką Heather Locklear (45 l.) i domniemanym romansie z Denise Richards (35 l.), byłą dziewczyną Bonda z filmu "Świat to za mało". Jednak sam gitarzysta powiedział, że jest obecnie "do wzięcia i gotowy do imprezowania".

Zdjęcia na temat: media rozpisują
Wideo na temat: media rozpisują
 • Jessica Mercedes i Maffashion opowiadają o swoim konflikcie!

  Plotkarskie media rozpisują się o konflikcie między Maffashion (28 l.) i Jessicą Mercedes (22 l.). Do sporu między szafiarkami miało dojść z powodu nowej fryzury jednej z nich. Czy faktycznie blogerki są ze sobą pokłócone? Dlaczego na pokaz mody Tomasza Olejniczaka ubrały się tak samo? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Kajinek

  Pierwsze lata po upadku socjalizmu w Czechach. Przestępczość rośnie dramatycznie. Bandyci korumpują celników, sędziów i policję. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kajinek - potrafi dokonać każdej kradzieży i uciec z każdego więzienia. Ale wszystko do czasu. Pewnego razu zadziera z niewłaściwą osobą... Młoda i ambitna pani adwokat pragnie udowodnić, że Kajinek został wrobiony w podwójne morderstwo. Wierzy jej opinia publiczna oraz media. Ale to za mało - sąd wciąż odmawia...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1880.

  Wyjście Klary z Kniewskim ma swoje konsekwencje, media plotkarskie rozpisują się na temat ich rzekomego romansu. Sebastian błaga Magdę, by dała mu jeszcze jedną szansę, ale ona jest zdecydowana na(...) Saganowska musi ten czas poświęcić synowi i mamie. Władek i Darek zamieniają się w mediatorów.

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

Dyskusje na temat: media rozpisują