• Informacje na temat:

  media szeroko

Artykuły na temat: media szeroko
 • Katie Price wyrzucona z klubu nocnego!

  Katie Price (41 l.) znów narozrabiała. O jej wybryku szeroko rozpisują się brytyjskie media kolorowe.

 • Recenzja Tune "Identity": Nadal intrygują

  Ani sukces w "Must Be The Music", ani zamieszanie wokół prywatnych spraw wokalisty Kuby Krupskiego (media szeroko komentowały jego związek z byłą żoną Macieja Stuhra) na formę Tune nie wpłynęły. Zespół zachował alternatywny charakter i nagrał atrakcyjny album.

 • Justyna Żyła o rozwodzie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego. Jak to komentuje?

  Justyna Żyła (31 l.) ma za sobą rozwód, o którym szeroko rozpisywały się media. Podobny los może teraz czekać Dominikę Tajner-Wiśniewską (40 l.), której małżeństwo z Michałem Wiśniewskim chyli się ku upadkowi.

 • Anja Rubik w Cannes i kontrowersje związane z obcasami

  Anja Rubik pojawiła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Jak zwykle topmodelka wzbudziła wielkie zainteresowanie fotoreporterów. Szeroko komentowane są również zasady obowiązauję gości, które wprowadzili organizatorzy festiwalu.

 • Nanga Parbat: Martyna Wojciechowska zabrała głos. Gorzkie słowa!

  Ostatnio głośno było o Tomaszu Mackiewiczu oraz Elizabeth Revol, którzy podjęli próbę zdobycia szczytu Nanga Parbat. Podczas zejścia pojawiły się problemy i potrzebowali pomocy. Do akcji ratunkowej włączyli się Polacy z zimowej wyprawy na K2. Temat był szeroko komentowany w mediach oraz przez internautów. Teraz wypowiedziała się także Martyna Wojciechowska.

 • Emma Watson kolejną ofiarą hakera?

  Po sobotnim wystąpieniu przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ aktorka Emma Watson została ostrzeżona, że może być kolejną ofiarą hakera umieszczającego w sieci nagie zdjęcia celebrytek.

 • Aktorka kilka lat temu sporo schudła, o czym szeroko rozpisywały się media kolorowe. Niestety, nie ustrzegła się efektu jojo. Jakiś czas temu Kinga Preis (44 l.) znów podjęła walkę z kilogramami. Gwiazda może się teraz pochwalić bardzo szczupłą sylwetką. Aż trudno ją poznać! Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie!

 • "Selma": O Martinie Lutherze Kingu

  "Selma" - nominowany do Oscara, jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów, jest w programie 65. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, który rozpoczyna się 5 lutego.

 • Księżna Meghan zaliczyła wpadkę na obchodach 92. urodzin królowej Elżbiety?

  Księżna Meghan (36 l.) mogła podpaść królowej Elżbiecie (92 l.). A wszystko przez to, że swoim strojem podobno złamała protokół! Zdecydowała się na założenie sukienki, która odsłoniła zbyt wiele, jak na królewskie standardy... Sprawa jest szeroko komentowana.

 • "Selma": Odmienił oblicze Ameryki

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - John Legend, feat. Common "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. Oscarowa "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

Zdjęcia na temat: media szeroko
Wideo na temat: media szeroko
 • Beata Kozidrak wściekła: Odwalcie się ode mnie!

  Ostatnio media dość szeroko rozpisywały się o kryzysie w związku Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Co na ten temat sądzi sama zainteresowane. - Jeśli będę się rozwodziła, to na pewno się o tym dowiecie - powiedziała, nie kryjąc, że bardzo bolą ją wszelkie plotki na temat jej rozstania. - Odwalcie się ode mnie, ok? Jeśli nie macie ciekawego życia prywatnego, to ja się nie dziwię, ale takie

 • Selma

  Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego...

 • Michał Witkowski wraca do show-biznesu! "każda gwiazda ma zrąbaną psychikę"

  bloga Fashion Patology. Na imprezach show-biznesowych pojawiał się w ekscentrycznych stylizacjach, szeroko komentowanych w mediach modowych. Dziś porzucił wprawdzie wcielenie "blogerki", nie

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

Dyskusje na temat: media szeroko
 • Re: "Klan": Agnieszka Kotulanka obchodzi 60. urodziny

  Kobieta wpadła w nałóg. Dziwię się, że media tak szeroko o tym piszą. Dla mnie to wielka tragedia znanego aktora i milczenie pseudo - dziennikarzy byłoby raczej tu na miejscu. Ot zwykła kultura osobista , której tutaj tak bardzo brakuje. Nie wszystko jest na sprzedaż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: "M jak miłość": Ala ucieknie od męża do Gdyni! Z powodu Madzi!

  pedofili - jak się wydaje trochę niewspółmierna wobec skali zjawiska. Ze skrajnie rozhuśtanych emocji skorzystano by szeroko uderzyć w kościół katolicki. Sprawa dutroux zablokowała "prace" na ok 15-20 lat(...) "pedofobię". Nie wiem czy nie było też tak że towarzystwa LBGTQ wystawiły swoich "braci klasowych" pedofilów na odstrzał. Ludzie mają szczerze dość zboczenców w mediach i przestrzeni publicznej. Pedofile