• Informacje na temat:

  media walczą

Artykuły na temat: media walczą
 • Shakira i Gerard Pique walczą z kryzysem w związku?! Wszystko już jasne!

  Niedawno w mediach pojawiły się plotki na temat kryzysu w związku Shakiry (41 l.) i Gerarda Pique (31 l.), którzy tworzą parę już od 2011 roku. Niedawno opublikowany przez artystkę wpis na jej profilu w mediach społecznościowych, wyjaśnia chyba wszystko.

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Doda i Julia Wieniawa walczą o uwagę na czerwonym dywanie w Cannes!

  ...l.). To dla młodziutkiej celebrytki spore wyzwanie i przygoda, nic więc dziwnego, że to dla niej spore przeżycie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych w drodze na imprezę przyznała, że bardzo się...

 • "Obce ciało": Buzek, Grochowska i Rosati o kobiecości

  Najnowszy film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" jest krytyką współczesnego świata - rządzących nim korporacji, amoralnych zagrywek, prostytuowania się w celach biznesowych i sprzeniewierzenia się Bogu w imię postępu. To też filmowa próba opowiedzenia o współczesnych kobietach. O filmie opowiadają Agata Buzek, Weronika Rosati i Agnieszka Grochowska.

 • Victoria i David Beckhamowie: Piąte dziecko uratuje ich małżeństwo?

  Beckhamowie nadal walczą o swój związek…

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • Walczą o spadek po Villas

  Dopiero dwa dni minęły od śmierci Violetty Villas, a w mediach już huczy od doniesień o konfliktach na tle spadku po artystce.

 • "Ostatni klaps" : Marna sztuka i mierna pornografia

  Tytuł najnowszej produkcji Gerwazego Reguły odsyła do filmowego planu. I faktycznie, większa część akcji rozgrywa się w czasie, kiedy Sławoj Maria Hałaburda, milczący od lat twórca kina wysoce intelektualnego, kręci filozoficzną adaptację "Pani Walewskiej" Wacława Gąsiorowskiego.

 • Pazurowie już nie walczą

  ...publicznego ogłaszania rozwodu, opowiadania w mediach o zdradach i rzucania oskarżeń o różnorakie wykorzystywanie przez byłego małżonka.

 • Oasis: Bracia znów walczą

  Artystyczny i komercyjny sukces ostatniego albumu grupy Oasis, "Don't Belive The Truth", wcale nie załagodził stosunków panujących pomiędzy braćmi Noelem i Liamem Gallagherami. Wokalista i gitarzysta grupy pokłócili się podczas lotu do Australii, gdzie grają obecnie koncerty.

Dyskusje na temat: media walczą
 • Re: Serialowy przewodnik

  #balcerowicze - Upubliczniamy hipokryzję PO - jak w praktyce walczą o wolne media: https://www.youtube.com/watch?v=qNFDNko_rQM