• Informacje na temat:

  media zastanawiają

Artykuły na temat: media zastanawiają
 • O stylówce Ashley Olsen "na bezrobotną" piszą wszystkie media modowe

  Zagraniczne media zastanawiają się, dlaczego 32-latka na porannym spacerze wyglądała jak członkini gangu czy bezrobotna. Spekulują, że być może wybrała taki strój, by nie zostać rozpoznaną przez paparazzich. Efekt okazał się zdumiewający. Strój celebrytki zaskakuje z jeszcze jednego powodu - od wielu lat Ashley wraz z siostrą Kate prężnie działają w branży modowej, prowadząc własną markę modową...

 • Renee Zellweger: Co się stało z jej twarzą?

  Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women, wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiają się, czy... to naprawdę ona!

 • W mediach aż huczy! Co łączy Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego?

  ...skórze praktyk znachorów, uzdrawiaczy, szeptunek i bioenergoterapeutów. Nie jest typową gwiazdą. Nie lubi medialnego szumu, niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Gdy w Warszawie nie trzymają go(...) deklaruje, że jest samotnym wilkiem, to zastanawiają się: Czy na pewno? - powiedziała przekornie.

 • W Rzymie ekipa Jamesa Bonda wyręczyła policję i straż miejską

  Ludzie Jamesa Bonda w Rzymie dokonali tego, co od lat nie udawało się policjantom i straży miejskiej - ekipie kręcącej w Wiecznym Mieście kolejny film o agencie 007 udało się sprawić, że zniknęli nielegalni parkingowi.

 • Jarosław Bieniuk świetnie czuje się w towarzystwie Martyny. Jego dzieci też ją polubiły

  Za każdym razem, kiedy Jarosław Bieniuk (36 l.) pokazuje się w towarzystwie kobiety, media zastanawiają się, czy już znalazł nową miłość. Kim jest dla niego Martyna, z którą ostatnio jest widywany?

 • "Mali Giganci" wywołują kontrowersje

  "Mali Giganci" to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego.

 • Elżbieta Romanowska odnalazła miłość?

  Elżbieta Romanowska (32 l.) odnalazła miłość? Niedawno na jednej z imprez pojawiła się z tajemniczym mężczyzną. Widać było, że doskonale czuje się w jego towarzystwie. Media zastanawiają się: czy to przyjaźń czy kochanie?

 • "Spectre": Oto tytuł nowego Bonda

  "Spectre" - taki tytuł będzie nosić kolejna produkcja o przygodach Jamesa Bonda. Informację tę ogłosił podczas konferencji prasowej, która odbyła się w podlondyńskim studiu filmowym Pinewood Studios, reżyser filmu Sam Mendes.

 • Tomasz Stockinger na randce z dużo młodszą kobietą!

  Podczas gdy media wciąż zastanawiają się, co łączy Tomasza Stockingera (61 l.) z aktorką Anną Powierzą (37 l.), jeden z tygodników spotkał aktora na randce z zupełnie inną kobietą. Kim jest tajemnicza nieznajoma? I co łączy ją z gwiazdą "Klanu"?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

Zdjęcia na temat: media zastanawiają
Wideo na temat: media zastanawiają
 • Kajinek

  Pierwsze lata po upadku socjalizmu w Czechach. Przestępczość rośnie dramatycznie. Bandyci korumpują celników, sędziów i policję. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kajinek - potrafi dokonać każdej kradzieży i uciec z każdego więzienia. Ale wszystko do czasu. Pewnego razu zadziera z niewłaściwą osobą... Młoda i ambitna pani adwokat pragnie udowodnić, że Kajinek został wrobiony w podwójne morderstwo. Wierzy jej opinia publiczna oraz media. Ale to za mało - sąd wciąż odmawia...

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....

 • Selma

  Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego...

Dyskusje na temat: media zastanawiają