• Informacje na temat:

  medycznej

Artykuły na temat: medycznej
 • "Gabinet numer 5": Nowy serial medyczny w TV4

  ​Fani seriali medycznych mają kolejny powód do zadowolenia. W jesiennej ramówce zadebiutuje "Gabinet numer 5" - nowa produkcja TV4. Czy widzowie polubią serialowych lekarzy?

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • "Diagnoza": To będzie kryminał medyczny!

  Czasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki?

 • Poważna kontuzja uczestnika "Hell's Kitchen"

  W "Piekielnej Kuchni" bardzo często dochodzi do mniej lub bardziej poważnych kontuzji. Zacięcia nożem, lekkie oparzenia są niemal na porządku dziennym. Nie zawsze jednak opatrunek i pomoc obecnej na planie ekipy medycznej wystarczą. W najbliższym odcinku do szpitala trafi Sebastian Schrom.

 • "Ojciec Mateusz": Michał Piela jest dyplomowanym... ratownikiem medycznym

  Nominowany do tegorocznych Telekamer "Tele Tygodnia" Michał Piela, czyli aspirant Mieczysław Nocul z "Ojca Mateusza", od dzieciństwa marzył, żeby być aktorem, ale nie wierzył, że kiedykolwiek dostanie się do szkoły teatralnej. Po maturze złożył papiery do studium medycznego, a dwa lata później został dyplomowanym... ratownikiem.

 • Misheel Jargalsaikhan: Polska to mój drugi dom

  Ze wszystkich gwiazd serialu "Rodzina zastępcza" Misheel Jargalsaikhan była najmniej rozpoznawalna medialnie. Teraz, dzięki występowi w "Celebrity Splash", urodzona w Mongolii dziewczyna po raz pierwszy znalazła się w centrum uwagi.

 • "W rytmie serca": Nowy medyczny hit?

  Romans i medyczne zagadki z kryminałem w tle - to wszystko zobaczymy w nowym serialu obyczajowym "W rytmie serca" w gwiazdorskiej obsadzie, który zadebiutuje na antenie Polsatu 10 września o godz. 20:00.

 • Znamy gwiazdy finałowego koncertu WOŚP!

  Znamy już artysów, którzy zagrają 11 stycznia 2015 r. przed Pałacem Kultury i Nauki oraz w studiu TVP podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Premiera nowego serialu "Tajemnice medyczne"

  Zagadkowe historie, dociekliwi lekarze i pacjenci, którzy mają wiele do ukrycia... W poniedziałek, 29 lutego, premierę w TV Puls będzie miał serial "Tajemnice medyczne". To najnowsza produkcja Telewizji Puls.

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Zdjęcia na temat: medycznej
 • Personel medyczny z "Na dobre i na złe"
Wideo na temat: medycznej
 • "Szpital": Przerażające przypadki medyczne

  Który z przypadków medycznych, z jakimi zetknęli się serialowi lekarze, przeraził ich najbardziej?

 • Medicus

  Anglia, XI wiek. Rob Cole (Tom Payne) jako dziecko po śmierci rodziców przygarnięty został przez wędrownego balwierza (Stellan Skarsgard). Pod jego okiem uczył się reguł rządzących światem, a także opanował podstawy medycznej wiedzy. Życie chłopca odmienia spotkanie z wędrownym lekarzem, który, dostrzegając młodzieńczy talent i zapał, zaszczepia w nim marzenie o medycznych studiach pod kierunkiem sławnego na cały świat lekarza perskich królów Ibn Siny (Ben Kingsley). Podejmując decyzję o...

 • "Diagnoza": Dlaczego Polacy lubią seriale medyczne?

  Dlaczego Polacy lubią seriale medyczne? - Są dramaty, są radości, ktoś się rodzi, a ktoś umiera - skomentowała Sonia Bohosiewicz. A czy jesteśmy hipochondrykami? - Może trochę tak. Teraz są takie czasy, że wszystko można sprawdzić w internecie i powstają błędne diagnozy - powiedziała Magdalena Popławska. Źródło: X-News/TVN

 • Grawitacja

  Szczątki satelity uderzają w stację kosmiczną na orbicie ziemskiej niszcząc i zabijając niemalże wszystkich poza parą astronautów, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu. Sandra Bullock gra dr Ryan Stone, błyskotliwą inżynier medyczną, która wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną wraz z astronautą-weteranem Mattem Kowalskym (Clooney). Na tej pozornie rutynowej wyprawie zdarza się wypadek. Prom kosmiczny ulega zniszczeniu, a Stone i Kowalsky zostają zupełnie sami - przywiązani do...

Dyskusje na temat: medycznej