• Informacje na temat:

  meg ryan zdjęcia

Artykuły na temat: meg ryan zdjęcia
 • Meg Ryan potwierdziła zaręczyny!

  Meg Ryan (56 l.) ogłosiła na Instagramie, że ona i jej ukochany, John Mellencamp (67 l.), chcą się pobrać!

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Meg Ryan przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej?

  Meg Ryan (54 l.) ma rzesze fanów na całym świecie. Nic dziwnego, w końcu jest znakomitą aktorką ze wspaniałymi rolami na swoim koncie. Niedawno gościła na jednej z imprez branżowych, a fotoreporterzy zrobili jej kilka zdjęć. Teraz obiegły one światowe media, a dziennikarze i miłośnicy Ryan nie kryją niepokoju. Nie da się ukryć, że z twarzą kobiety dzieje się coś niedobrego. Wygląda na to, że nie...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Meg Ryan na wakacjach. Ale figura!

  Meg Ryan (56 l.) od zawsze mogła pochwalić się smukłą i zgrabną sylwetką i tak jest do dziś, co możemy zobaczyć na najnowszych zdjęciach z wakacji. Aktorka wybrała się do włoskiego Portofino, gdzie chętnie zażywała kąpieli oraz spacerowała. Taki odpoczynek z pewnością bardzo się przydał zapracowanej ostatnio gwieździe!

 • Reżyserski debiut Meg Ryan

  Meg Ryan zadebiutuje po drugiej stronie kamery. Aktorka wyreżyseruje film "Into The Beautiful".

 • Będzie 5. sezon "rodzinki.pl"?

  ...są wspaniałymi aktorami. A w rękach Jurka Bogajewicza stworzyli perełkę na miarę hollywoodzkich odpowiedników tamtego rynku. - Gdy dziś na nich patrzę, przypomina mi się para Meg Ryan i Billy(...) w najbliższy piątek o 20:40 widzowie zobaczą dwa pierwsze odcinki IV serii, nad którą w tej chwili pracujemy. Wciąż trwają zdjęcia do tego sezonu. Wszyscy, którzy czekają na nowe sceny z udziałem Mateusza...

 • Meg Ryan zmęczona komediami romantycznymi

  Meg Ryan oświadczyła, że ma już powyżej uszu bycia "słodką aktorką Ameryki". Hollywoodzka gwiazda, która do tej pory występowała głównie w komediach romantycznych typu "Kiedy Harry poznał Sally" czy "Kate & Leopold" , postanowiła, że nie zagra już więcej roli w takim filmie.

 • Alfabet "Jak poznałem waszą matkę"

  ...kobiety poszukującej męża, a z "HIMYM" miał łączyć go pub McLarena. Wybrano obsadę, narratorkę - Meg Ryan i nakręcono pilota. Ten jednak nie przypadł do gustu szefom CBS, którzy zrezygnowali. Ostatnio(...) znanej aktorki owiany był tajemnicą do samego końca. Sama Milioti zdradziła, że pierwsze przesłuchania i rozmowy z producentami odbywały się przez... Skype’a, a ona nie miała pojęcia, o jaką rolę...

 • Meg Ryan, Adam Brody i kobiety

  Meg Ryan ( "Dowód życia" ) i Adam Brody ( "American Pie 2" ) wystąpią w nowej komedii, którą przygotowuje wytwórnia Castle Rock. Film "In the Land of Women" będzie debiutem reżyserskim Jonathana Kasdana, syna słynnego Lawrence'a Kasdana ( "Łowca snów" ).