• Informacje na temat:

  mega dance

Artykuły na temat: mega dance
 • ...taniec na rurze! "Ćwiczę pole dance jeszcze dodatkowo w domu. Raz na wolno tak się kręcę, a raz na szybko". Ponadto "robi szkołę kosmetyczną we Wrocławiu", gdzie "uczy się nakładać maseczki, henny(...), że to dobra dziewczyna, może trochę naiwna, może szukająca zainteresowania, może to wina wychowania. Nie ma idealnych ludzi, ale przynajmniej jest sobą, bo np ta z aparatem jest mega wredna, a ta...

 • Kate Ryan z dinozaurami

  1 września w Bałtowie koło Ostrowca Świętokrzyskiego wystąpi belgijska gwiazda sceny dance Kate Ryan. 26-letnią wokalistkę dobrze pamiętamy z tegorocznego konkursu Eurowizja, w którym odpadła w półfinale, choć przez wielu uznawana była za faworytkę do zwycięstwa.

 • Gdy polski fan muzyki widzi płytę braci Golców nie tylko kwiczy, ale również chętnie ją kupuje. Dlatego album "Golec uOrkiestra 2" był w październiku najlepiej sprzedającą się płytą w naszym kraju. W ciągu jednego miesiąca rozeszło się 66 tysięcy egzemplarzy tej płyty.

 • Madonna: Nieco wyblakła ikona

  Miesiąc po premierze 12. albumu Madonny - było nie było Królowej Popu - muzyczny show-biznes zajmuje się już innymi sprawami. Wygląda na to, że słynna piosenkarka wróciła na świecznik tylko na chwilę.

 • Violetta, Ula, Basia, a teraz Tatiana?

  O wydanym właśnie albumie Tatiany Okupnik zrobiło się głośno głównie z tego powodu, że piosenkarka zdecydowała się nagrać i wydać płytę w Wielkiej Brytanii, a jej singel zaprezentowała stacja BBC. Była wokalistka Blue Cafe nie jest zresztą pierwsza polską artystką, która rzuca się na głębokie wody zachodnich rynków fonograficznych.

 • Fryderyki dla Nosowskiej

  W poniedziałek, 7 kwietnia, w warszawskiej Fabryce Trzciny odbyła się gala rozdania Fryderyków, najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Aż pięć statuetek trafiło do Katarzyny Nosowskiej, a trzy do grupy Hey za album "MTV Unplugged".

 • Modne rytmy Superjedynek

  Hip hop kontra r'n'b! Sprawdź kto ma szansę na Superjedynkę w najmodniejszej brzmieniowo kategorii opolskiego plebiscytu!

 • Przewodnik rockowy. Daryl Stuermer: Wolny najmita

  27 listopada 60 lat kończy Daryl Stuermer, przez lata koncertowy muzyk Genesis, od 1982 roku regularnie wspierający także Phila Collinsa.

 • Przewodnik rockowy. Kate Bush: Boginie czasu liczyć nie muszą

  Już raz, jako Przewodnik rockowy, obiecując zresztą skuteczny powrót do tematu, pisałem o bogini sztuki, jaką jest, i to bez najmniejszych wątpliwości, Kate Bush. A ponieważ akurat we wtorek 30 lipca mija 55 lat (cóż to przy wieczności!) od dnia jej pojawienia się na świecie, to trudno znaleźć lepszą okazję, aby wywiązać się z tej obietnicy.

Wideo na temat: mega dance
 • Underworld: Przebudzenie

  Trwająca od tysiącleci wojna między Wampirami i Lykanami przybiera jeszcze brutalniejszą formę w oszałamiającej produkcji w formacie 3D Underworld: Przebudzenie. Czwarta i najbardziej spektakularna część popularnej sagi przenosi akcję na zupełnie nowy poziom. Tym razem legendarna wojowniczka Selene (Kate Beckinsale) musi stawić czoła najpotężniejszemu przeciwnikowi, z jakim miała do tej pory do czynienia. Odkrywa także szokującą tajemnicę, która odmieni wszystko, o co kiedykolwiek walczyła....

 • Gra tajemnic

  Zespół najbardziej utalentowanych ludzi na świecie pracuje pod okiem genialnego Alana Turinga nad złamaniem skomplikowanego kodu, którym posługują się naziści. Ich niesamowite dokonania, oparte częściowo na pracy polskich naukowców, pozwalają położyć kres najbardziej okrutnej wojnie w historii dużo wcześniej, niż wydawało się to możliwe. Po tych wydarzeniach Turing w blasku chwały przystępuje do badań, których efektem będzie największa rewolucja naszych czasów – powstanie komputera. Mimo...

 • Złota dama

  Maria Altmann (Helen Mirren) to pozornie skromna kobieta, której życiorys skrywa jednak wiele tajemnic. Losy jej zamożnej rodziny żyjącej w przedwojennym Wiedniu wiążą się bowiem z jedną z najbardziej zuchwałych grabieży w historii, dokonaną przez nazistowskie władze Austrii. Kilkadziesiąt lat później Maria wspierana przez młodego adwokata (Ryan Reynolds) rozpoczyna heroiczną walkę o rodzinną kolekcję. Jej częścią jest wart ponad 100 mln dolarów obraz Gustava Klimta "Złota Adela". Dla Marii...

Dyskusje na temat: mega dance