• Informacje na temat:

  megan fox wiek

Artykuły na temat: megan fox wiek
 • Wiosenne nowości 2011!

  Studio w Belfaście oraz na planach w Irlandii i na Malcie. "Anatomia prawdy" Już w FOXlife; środa, godz. 22.00 Utalentowana i uznana na świecie neurochirurg Megan Hunt (Dana Delany(...) w rozwiązywaniu zagadek. Poza tym to piękna kobieta, przy której mężczyznom szybciej biją serca. Dlaczego więc jest sama? "Glee" Już na kanale FOX, w piątki, godz. 21.00 Musicalowy serial...

 • Brzydkie kaczątko Hollywood

  Jessici Parker dowodzi tym samym, że nie trzeba wyglądać jak Megan Fox lub Angelina Jolie, by odnieść sukces w "wielkim mieście", jakim jest Hollywood.(...) recenzentów. Później przyszło jeszcze kilka ról, m.in. w klasycznym filmie ze stajni Disneya, "Ucieczka nawigatora" z 1986 roku. Jej kariera nabrała tempa w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Wystąpiła...

 • Złote Maliny 2015 przyznane: Znamy najgorszy film roku

  Nieznana z polskich ekranów komedia "Saving Christmas" okazała się niekwestionowanym triumfatorem gali wręczenia Złotych Malin dla najgorszych produkcji roku. Obraz z Kirkiem Cameronem otrzymał aż 4 statuetki.

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Parodia władzy, krew wampira

  "Dyktator" z kolejnym komediowym wcieleniem Saszy Barona Cohena oraz "Mroczne cienie" Tima Burtona z wampiryczną rolą Johnny'ego Deppa to najważniejsze premiery tygodnia. Do kin trafia również w piątek "Moje życie" - filmowa spowiedź Romana Polańskiego.