• Informacje na temat:

  megan jedna

Artykuły na temat: megan jedna
 • Megan Fox (30 l.) i jej mąż Brian Austin Green (43 l.) doczekali się trzeciego wspólnego dziecka. Chłopczyk czy dziewczynka?

 • Megan Gale: Rola w "Mad Maksie" specjalnie dla mnie

  Modelka Megan Gale ujawniła, że reżyser George Miller napisał rolę Walkirii w filmie "Mad Max: Na drodze gniewu" specjalnie z myślą o niej.

 • Megan Fox odwołała rozwód!

  Wygląda na to, że Megan Fox (29 l.) i Brian Austin Green (42 l.) zdołali uratować swoje małżeństwo!

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Tata Megan Fox (30 l.), Franklin (65 l.), nie umie trzymać języka za zębami…

 • Złote Maliny 2015 przyznane: Znamy najgorszy film roku

  Nieznana z polskich ekranów komedia "Saving Christmas" okazała się niekwestionowanym triumfatorem gali wręczenia Złotych Malin dla najgorszych produkcji roku. Obraz z Kirkiem Cameronem otrzymał aż 4 statuetki.

 • Megan Fox: Rozbierane sceny to dla niej chleb powszedni

  Megan Denise Fox urodziła się w Rockwood, w stanie Tennessee, w rodzinie Glorii i Franklina Foxów. W wieku 5 lat rozpoczęła naukę ruchu scenicznego i tańca, a gdy miała 10 lat wraz z rodzicami(...) w słońcu" u boku sióstr Olsen. Jednak największą popularność przyniósł jej udział w czterech częściach "Transformersów" oraz dwóch "Wojowniczych Żółwi Ninja". W czerwcu 2010 roku poślubiła  Briana...

 • Rozpoczyna się American Film Festiwal

  Ponad 70 filmów, w tym ponad 50 po raz pierwszy pokazywanych w Polsce, będzie można zobaczyć podczas rozpoczynającego się we wtorek we Wrocławiu festiwalu American Film. Przegląd kinematografii z USA otworzy projekcja obrazu "Whiplash" Damiena Chazelle'a.

 • Megan Fox (29 l.) i Brian Austin Green (42 l.) chyba na dobre zażegnali kryzys!

 • Megan Fox jak pin-up girl? Oceń!

  Niedawno do magazynów modowych trafiły zdjęcia z nowej kampanii reklamowej Emporio Armani Women's Underwear i Armani Jeans na sezon wiosna - lato 2010. W obu pojawiła się gwiazda serii "Transformers", seksowna Megan Fox. W przypadku promowania bielizny - prawie naga.

Zdjęcia na temat: megan jedna
Wideo na temat: megan jedna
 • Dwa dni, jedna noc

  Sandra staje przed zadaniem na pozór niemożliwym. Musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie – ona sama straci pracę. Wspierana przez męża, kobieta wyrusza na spotkania z kolegami i koleżankami z pracy. Ma tylko jeden weekend, by uratować posadę.

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Wróg numer jeden

  Był najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie. Polowały na niego setki agentów wielu tajnych służb. Wydawało się, że jest nieuchwytny. Osama bin Laden. Jednak dzięki uporowi i zdecydowaniu młodej agentki CIA niemożliwe stało się faktem. Grupa najlepiej wyszkolonych amerykańskich marines wytropiła kryjówkę najgroźniejszego terrorysty wszech czasów. I w końcu padł rozkaz: zlikwidować...

Dyskusje na temat: megan jedna