• Informacje na temat:

  mel gibson i jego dzieci

Artykuły na temat: mel gibson i jego dzieci
 • Mel Gibson i jego młodziutka kochanka na spacerze z... dziewiątym dzieckiem

  Równo rok temu aktor i reżyser Mel Gibson (62 l.) po raz dziewiąty został ojcem. Jego obecna partnerka, 27-letnia Rosalind Ross, urodziła mu syna - Larsa Gerarda. Ostatnio para sfotografowana została podczas rodzinnej wycieczki do Malibu. Myślicie, że to ostatnia miłość aktora? Wcześniej był on już żonaty z Robin Gibson, z którą ma siedmioro dzieci. Córkę dała mu także piosenkarka Oksana...

 • Mel Gibson się tłumaczy

  Mel Gibson opowiedział o przyczynach ugody, na którą przystał w procesie, który wytoczyła mu matka jego dziecka, rosyjska piosenkarka Oksana Grigorjewa. Gwiazdor przyznał, że zrobił to "dla dobra" rodziny.

 • Mel Gibson został po raz dziewiąty ojcem!

  Ukochana Mela Gibsona (61 l.), Rosalind Ross (26 l.), urodziła mu kolejnego potomka.

 • Mel Gibson o ojcostwie

  Mel Gibson ( "Pasja" ) przygotowuje nowy projekt. Tym razem twórca zajmie się realizacją telewizyjnej serii "Savages", której bohaterem będzie samotny ojciec wychowujący piątkę synów, w wieku od 11 do 17 lat. Prywatnie Mel Gibson jest ojcem siedmiorga dzieci (w tym pięciu synów) i perypetie głównego bohatera "Savages" mają być w części oparte na jego przeżyciach.

 • Mel Gibson oskarża kochankę

  Gwiazdor Hollywood Mel Gibson wniósł do sądu pozew o natychmiastowe pozbawienie jego byłej kochanki - Rosjanki Oksany Grigorievy - prawa do opieki nad ich roczną córką. Aktor podjął tę decyzję w związku z jej "fałszywymi oskarżeniami" pod jego adresem.

 • Mel Gibson gwiazdą TVN7

  "Gwiazdy w TVN 7" to cykl filmowy prezentujący największe nazwiska evergreenów światowej kinematografii. To osobowości, które przyciągnęły do kin miliony widzów. Od 7 czerwca do 5 lipca gwiazdą cyklu będzie Mel Gibson.

 • Mel Gibson wnioskuje o obserwatora

  Podczas walki ze swoją byłą dziewczyną Oksaną Grigorievą o 9-miesięczną córkę Lucię, Mel Gibson wystąpił z wnioskiem o przydzielenie mu niezależnego obserwatora, który będzie towarzyszył podczas jego wizyt u dziecka. Powód? "Oksana może kłamać".

 • Mel Gibson po raz ósmy ojcem

  Mel Gibson został po raz ósmy ojcem. Matką noworodka płci żeńskiej jest rosyjska przyjaciółka aktora Oksana Grigoriewa - informują amerykańskie media.

 • Mel Gibson nie zamierza się żenić

  Fanki mogą odetchnąć pełną piersią: Mel Gibson twierdzi, że choć jest bardzo szczęśliwy w związku z rosyjską piosenkarką Oksaną Grigorievą , to nie zamierza brać z nią ślubu.

 • Mel Gibson sprzedaje domy

  Mel Gibson sprzedaje trzy domy na Kostaryce. Cała posiadłość rozciąga się na wzgórzach wyspy i warta jest 29,75 mln dolarów.

Wideo na temat: mel gibson i jego dzieci
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...