• Informacje na temat:

  mel gibson kochanka

Artykuły na temat: mel gibson kochanka
 • Mel Gibson i jego młodziutka kochanka na spacerze z... dziewiątym dzieckiem

  Równo rok temu aktor i reżyser Mel Gibson (62 l.) po raz dziewiąty został ojcem. Jego obecna partnerka, 27-letnia Rosalind Ross, urodziła mu syna - Larsa Gerarda. Ostatnio para sfotografowana została podczas rodzinnej wycieczki do Malibu. Myślicie, że to ostatnia miłość aktora? Wcześniej był on już żonaty z Robin Gibson, z którą ma siedmioro dzieci. Córkę dała mu także piosenkarka Oksana...

 • Mel Gibson się leczy

  Mel Gibson - bohater niedawnego skandalu za sprawą gróźb składanych swojej byłej partnerce, rosyjskiej piosenkarce, Oksanie Grigorievej - poddał się podobno terapii.

 • Mel Gibson wnioskuje o obserwatora

  Podczas walki ze swoją byłą dziewczyną Oksaną Grigorievą o 9-miesięczną córkę Lucię, Mel Gibson wystąpił z wnioskiem o przydzielenie mu niezależnego obserwatora, który będzie towarzyszył podczas jego wizyt u dziecka. Powód? "Oksana może kłamać".

 • Mel Gibson się tłumaczy

  Mel Gibson opowiedział o przyczynach ugody, na którą przystał w procesie, który wytoczyła mu matka jego dziecka, rosyjska piosenkarka Oksana Grigorjewa. Gwiazdor przyznał, że zrobił to "dla dobra" rodziny.

 • Mel Gibson biologicznym ojcem dzieci Jodie Foster?

  ...im. Cecile B. DeMille za całokształt twórczości, Jodie podziękowała również Melowi Gibsonowi (57 l.). "Wiesz o tym, że ty też mnie uratowałeś" - powiedziała do kolegi po fachu. Niektórzy myślą, że chodziło o fakt, iż Gibson... podarował jej własną spermę, dzięki czemu mogła urodzić. Sama zainteresowana milczy na temat ojcostwa swoich dzieci - nawet one nie wiedzą, kto jest ich tatą. Plotki mówią...

 • Tajemnicza kochanka Gibsona

  W kilka dni po tym, jak żona Mela Gibsona złożyła pozew o rozwód, w mediach pojawiają się szczegóły na temat tajemniczej kobiety, z którą aktor podobno spędza bardzo dużo czasu. Jak donosi portal People.com, jest nią rosyjska piosenkarka o imieniu Oksana, powiązana z należącą do Gibsona wytwórnią płytową Icon Records.

 • Tak Mel Gibson płaci za pobicie kochanki

  Amerykański gwiazdor filmowy Mel Gibson rozpoczął przymusowe prace społeczne. Aktor udał się do Gwatemali, gdzie ma odbyć karę za pobicie Oksany Grigorievy .

 • Kochanka Gibsona to "oportunistka"

  Nowa partnerka Mela Gibsona, rosyjska piosenkarka Oksana Grigoriewa, stała się obiektem krytyki swojego byłego chłopaka, który określił ją mianem "oportunistki".

 • Mel Gibson na terapii

  Mel Gibson , bohater skandalu za sprawą gróźb składanych swojej byłej partnerce, rosyjskiej piosenkarce Oksanie Grigoriewie , poddał się podobno terapii u psychologa.

 • Mel Gibson: Prace społeczne w Gwatemali

  Amerykański gwiazdor filmowy Mel Gibson rozpoczął przymusowe prace społeczne. Gwiazdor udał się do Gwatemali. Ma tam odbyć karę za pobicie byłej kochanki.