• Informacje na temat:

  mel gibson rozwód

Artykuły na temat: mel gibson rozwód
 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  Mel Gibson i Robyn Moore Mel Gibson wraz z żoną, Robyn, poznali się wcześnie, kiedy oboje dopiero rozpoczynali swoje kariery. Ich staż to 28 lat małżeństwa i siedmioro dzieci! Jednak liczne(...) działo. Wynajęła prawniczkę, Laurę Wasser, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gwiazd, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe.  Mel Gibson musiał zapłacić byłej żonie połowę swojego majątku, czyli...

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

 • Mel Gibson pokazał kochankę

  W dwa tygodnie od czasu, gdy żona Mela Gibsona wniosła pozew o rozwód, uśmiechnięty aktor pokazał się publicznie ze swoją nową partnerką podczas wtorkowego przedpremierowego pokazu filmu "X Men Geneza: Wolverine" w Los Angeles.

 • Mel Gibson po raz ósmy ojcem

  Mel Gibson został po raz ósmy ojcem. Matką noworodka płci żeńskiej jest rosyjska przyjaciółka aktora Oksana Grigoriewa - informują amerykańskie media.

 • Mel Gibson ojcem po raz ósmy

  Według najnowszych doniesień, gwiazdor Hollywood, Mel Gibson , został ojcem, już po raz... ósmy.

 • Dziewczyna Gibsona w ciąży

  Mel Gibson potwierdził w show Jay'a Leno "The Tonight Show", że jego dziewczyna Oksana Grigorieva spodziewa się dziecka.

 • Gibson: Będziemy mieli dziecko

  Aktor i reżyser Mel Gibson potwierdził pogłoski o ciąży jego nowej partnerki, rosyjskiej piosenkarki Oksany Grigorievy. "To prawda. Będziemy mieli dziecko" - powiedział 53-letni gwiazdor w programie Jaya Leno.

 • Mel Gibson nie ożeni się

  Fanki mogą odetchnąć pełną piersią: gwiazdor Hollywood Mel Gibson twierdzi, że choć jest bardzo szczęśliwy w związku z rosyjską piosenkarką Oksaną Grigorjewą, to nie zamierza brać z nią ślubu.

 • Nowa partnerka Gibsona w ciąży?

  W świecie show-biznesu huczy od plotek na temat domniemanej ciąży nowej partnerki Mela Gibsona - rosyjskiej piosenkarki Oksany Grigorievy.

 • Opowiada o rozstaniu z Gibsonem

  Rosyjska piosenkarka - Oksana Grigoriewa - uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej rozstania z gwiazdorem Hollywood - Melem Gibsonem. Wokalistka wypowiedziała się podczas konferencji prasowej w Moskwie - jej pierwszym publicznym wystąpieniu od czasu zakończenia związku z aktorem.

Wideo na temat: mel gibson rozwód
 • Dorwać gringo

  "Zabójcza broń" w stylu Tarantino! A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła. Driver od lat w rubryce "zawód" może wpisać "przestępca", ale w takich tarapatach jeszcze nie był. Trafił do paki, która jest właściwie małym ogrodzonym miasteczkiem. Żyje tu mnóstwo bandziorów, szczurów i bezpańskich psów, ale także...

 • Furia

  Mel Gibson powraca do kin w sensacyjnym filmie twórców "Casino Royale" i "Infiltracji". Gwiazda kultowych filmów akcji - "Okup", "Zabójcza broń", "Teoria spisku" - znowu rządzi w kinach. "Furia" to doskonale skonstruowany thriller, kino dla miłośników mocnych wrażeń. Gwiazdorska obsada, trzymająca w napięciu akcja i zrealizowane z rozmachem widowiskowe sceny są gwarancją kina na najwyższym poziomie. Film wejdzie na ekrany kin 16 kwietnia 2010 roku. Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w...

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...