• Informacje na temat:

  mel gibson z rodzina

Artykuły na temat: mel gibson z rodzina
 • Mel Gibson został po raz dziewiąty ojcem!

  Ukochana Mela Gibsona (61 l.), Rosalind Ross (26 l.), urodziła mu kolejnego potomka.

 • "Mad Max: Na drodze gniewu": Jest zwiastun

  Jest już pierwszy zwiastun filmu "Mad Max: Na drodze gniewu", nowej odsłony przygód legendarnego bohatera, w którego przed laty wcielał się Mel Gibson.

 • Nowa partnerka Mela Gibsona (59 l.) ponoć jest w ciąży!

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" na festiwalu w Cannes

  "Mad Max: Na drodze gniewu" zaprezentowany zostanie 14 maja na festiwalu filmowym w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy. Obraz George'a Millera nie będzie brał jednak udziału w walce o Złotą Palmę.

 • Mel Gibson eksmitował więźniów

  Strażnicy z jednego z zakładów karnych w Meksyku przetransportowali 300 więźniów do innej placówki pomimo sprzeciwu ich bliskich, aby umożliwić Melowi Gibsonowi zamianę więzienia na plan filmowy.

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

 • Tak Mel Gibson płaci za pobicie kochanki

  Amerykański gwiazdor filmowy Mel Gibson rozpoczął przymusowe prace społeczne. Aktor udał się do Gwatemali, gdzie ma odbyć karę za pobicie Oksany Grigorievy .

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Gwiazdka bez śniegu

  Aktorka Alley Mills, czyli Pamela Douglas z "Mody na sukces", uwielbia Boże Narodzenie. Święta to dla niej czas spotkań z rodziną, śpiewania kolęd i prowadzenia rozmów do białego rana. O tym, jak wyglądają przygotowania, opowiada nam w swoim domu w Los Angeles.

 • Mel Gibson dzieciom

  Mel Gibson ( "Znaki" , "Pasja" ) ofiarował 10 milionów dolarów, które wesprą budżety dwóch szpitali zajmujących się leczeniem dzieci - Mattel Children's Hospital i Cedars-Sinal Medical Center. Środki mają być przekazane na pomoc medyczną dla dzieci pochodzących spoza Stanów Zjednoczonych, które nie mogą liczyć na profesjonalną pomoc w swych rodzinnych krajach.

Wideo na temat: mel gibson z rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Dorwać gringo

  "Zabójcza broń" w stylu Tarantino! A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła. Driver od lat w rubryce "zawód" może wpisać "przestępca", ale w takich tarapatach jeszcze nie był. Trafił do paki, która jest właściwie małym ogrodzonym miasteczkiem. Żyje tu mnóstwo bandziorów, szczurów i bezpańskich psów, ale także...