• Informacje na temat:

  mel harris aktorka

Artykuły na temat: mel harris aktorka
 • Tom Hanks najpopularniejszy

  Tom Hanks zepchnął Julię Roberts z pierwszego miejsca listy ulubionych gwiazdorów amerykańskich widzów. Pozycję drugą zajął Mel Gibson, a dotychczasowa triumfatorka zestawień, Julia Roberts, uplasowała się dopiero na miejscu trzecim rankingu. Zestawienie przygotowała firma Harris Poll.

 • Julia Roberts na czele

  Julia Roberts została pierwszą kobietą, która znalazła się na czele rankingu najpopularniejszych gwiazd organizowanego od 1993 roku przez firmę Harris Interactive. Tegoroczna lista została utworzona w oparciu o wyniki ankiety on-line przeprowadzonej w Stanach Zjednoczonych w dniach 9-14 listopada 2001 roku wśród 1 065 osób dorosłych.

 • "Dwie Wieże" kinomanów

  Przebój "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" znalazł się na szczycie listy filmów nominowanych do 8. nagrody AOL Moviegoer Awards, przyznawanej przez kinomanów. Obraz zebrał na koncie dziewięć nominacji, w tym w najważniejszych kategoriach: "Najlepszy film", "Najlepszy aktor" (Viggo Mortensen) i "Najlepszy reżyser" (Peter Jackson).

 • Internet Movie Awards: Nominacje

  Ogłoszono nominacje do internetowych nagród filmowych. Dwa razy w roku strona Internet Movie Awards ogłasza plebiscyt na najlepsze i najgorsze filmy, a także reżyserów, scenarzystów i aktorów. W pierwszym półroczu tego najwięcej nominacji - aż 11 - zdobyła produkcja Davida Finchera "Azyl" .