• Informacje na temat:

  melanie brown dzieci

Artykuły na temat: melanie brown dzieci
 • Jeśli wydaje Wam się, że imiona dzieci polskich gwiazd, takie jak Alikia Ilia czy Etiennette, brzmią dziwnie, sprawdźcie, jak hollywoodzcy aktorzy czy piosenkarze nazwali swoje pociechy! Wśród nich m.in. Jabłko, Dżins, Północ oraz wiele nazw krain geograficznych!

 • Chce mieć dużo dzieci

  Dwójka córek nie wystarcza Melanie Brown ze Spice Girls.

 • Murphy ojcem dziecka Mel B.

  Melanie Brown (32 l.) w końcu odetchnęła z ulgą. Od miesięcy zarzekała się, iż ojcem jej dziecka jest znany amerykański aktor Eddie Murphy (46 l.) - teraz ma wyniki testu DNA, który potwierdza jej słowa.

 • Melanie B po raz trzeci mamą

  Melanie Brown, znana szerzej jako Mel B, została mamą po raz trzeci. Była gwiazda Spice Girls urodziła w czwartek (1 września) w Los Angeles dziewczynkę.

 • Mel C. spodziewa się dziecka

  Eks-Spice Girl Melanie C. ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka i tym samym potwierdziła plotki , które krążyły już od zeszłego tygodnia.

 • Spice Girl urodzi dziecko Eddiego Murphy'ego

  Melanie Brown (31 l.), była wokalistka słynnego girlsbandu Spice Girls, jest w czwartym miesiącu ciąży. Ojcem dziecka jest znany aktor Eddie Murphy (45 l.). Według niepotwierdzonych pogłosek para zamierza wziąć ślub w przyszłym miesiącu.

 • Kolejna gwiazda wyprzedaje garderobę

  Piosenkarka Melanie Brown wyprzedaje wyposażenie swojego brytyjskiego domu i swoje ubrania. Dochód z aukcji przekaże na cele charytatywne.

 • Eddie Murphy ojcem dziecka "Spicetki"?

  Nie tylko polską sceną polityczna wstrząsają ostatnio oskarżenia o domniemane ojcostwo. Była wokalistka Spice Girls - Melanie Brown (31 l.) twierdzi, że ojcem jej mającego przyjść na świat dziecka jest amerykański aktor Eddie Murphy (45 l. "Gliniarz z Beverly Hills " ). Czarnoskóry gwiazdor nie jest jednak tego taki pewny.

 • Eddie Murphy ma gdzieś własne dziecko

  Amerykański aktor, znany z filmów o przygodach "Gliniarza z Beverly Hills", nic nie robi sobie z faktu uznania go z ojca dziecka Melanie Brown. Nie zamierza też formalizować związku z byłą wokalistką angielskiej grupy Spice Girls i nie interesują go dalsze losy ich dziecka, które przyszło na świat w grudniu ub. roku. Nie będzie go też wychowywał. Przypomnijmy, że jeszcze jesienią ub. roku...

 • Mel B: Dziecko z probówki?

  30-letnia Melanie Janine Brown Gulzar, lepiej znana jako Mel B, była wokalistka grupy Spice Girls, chciałaby mieć więcej dzieci. A ponieważ nie ma ona obecnie stałego partnera, dlatego rozważa urodzenie dziecka z probówki.

Wideo na temat: melanie brown dzieci
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...