• Informacje na temat:

  melanie griffith i jej dzieci

Artykuły na temat: melanie griffith i jej dzieci
 • Melanie Griffith wygrała z nałogami!

  Melanie Griffit (59 l.) twierdzi, że obecnie jest już „czysta”!

 • Podbite oko Melanie Griffith

  Przed kilkoma dniami w mediach pojawiły się zdjęcia hollywoodzkiej aktorki Melanie Griffith z podbitym okiem. Teraz gwiazda postanowiła wytłumaczyć jego pochodzenie.

 • Melanie Griffith i Antonio Banderas potwierdzili rozstanie!

  Melanie Griffith (56 l.) i Antonio Banderas (53 l.) jednak się rozwodzą! Wydali oświadczenie, w którym potwierdzili krążące od tygodni doniesienia o rozstaniu.

 • Amerykańska aktorka Melanie Griffith próbuje kolejny raz zajść w ciążę i używa wszelkich dostępnych metod, aby w wieku 43 lat urodzić swe czwarte dziecko. Problem z zajściem w ciążę, jak twierdzi aktorka, nie jest jednak związany z jej mężem - latynoskim gwiazdorem, Antonio Banderasem.

 • Melania Trump swoim strojem wywołała niezły skandal! Donald skomentował!

  ..., które przebywają w ośrodku odosobnienia w Teksasie.  Polityka jej męża wobec ludzi nielegalnie przekraczających granice USA jest bardzo surowa, a wręcz nieludzka.  Zdjęcia CNN zszokowały opinię publiczną na całym świecie i wywołały liczne protesty. Wyszło bowiem na jaw, że na granicy z Meksykiem z imigrantami służby obchodzą się w sposób nieludzki.  Najgorsze jest to, że dzieci oddzielane są od...

 • Banderas o seksie w małżeństwie

  Seks dla Antonio Banderasa z pewnością nie jest najważniejszy w związku. Gwiazdor tłumaczy, że wraz z żoną, Melanie Griffith, nie muszą się często kochać, aby udowadniać sobie nawzajem miłość.

 • Melanie Griffith tłumaczy się z podbitego oka

  Przed kilkoma dniami w mediach pojawiły się zdjęcia hollywoodzkiej aktorki Melanie Griffith z podbitym okiem. Teraz gwiazda postanowiła wytłumaczyć jego pochodzenie.

 • Ricky Martin pomógł indyjskim dzieciom

  Ricky Martin opływa od lat we wszelkie dostatki, ale nie zapomina, że nie dla wszystkich fortuna była tak łaskawa, jak dla niego. Dlatego piosenkarz nie stroni od brania udziału w przedsięwzięciach charytatywnych. Niedawno pomógł trzem indyjskim dziewczynkom żyjącym w skrajnej nędzy.

 • Griffith i Banderas: Będzie rozwód?

  To nie była łatwa rozmowa. Córki Dakota (23) i Stella (16) kazały Melanie Griffith (55) usiąść w fotelu i bez owijania w bawełnę zażądały, by zaczęła szukać pomocy. Jakich argumentów użyły? Czy Stella zwróciła jej uwagę na flirty Antonio Banderasa (52) z innymi kobietami? Czy Dakota odwołała się do własnych problemów z alkoholem? Tego Melanie Griffith nie zdradza. Ale pierwszy raz od 2009

 • Don Johnson ponownie ojcem

  Zetlała hollywoodzka gwiazda Don Johnson (56 l., "Policjanci z Miami") ponownie zostanie ojcem. Jego rzecznik potwierdził w telewizyjnym programie "Insider", że aktor oraz jego żona Kelley wkrótce znów zostaną rodzicami.