• Informacje na temat:

  melanie hill

Artykuły na temat: melanie hill
 • Polecanki serialowe na weekend: "One Day at a Time", "Wynonna Earp", "Humans", Killjoys"

  Jeremiah), Leo (Colin Morgan), Joe (Tom Goodman-Hill), Laurę (Katherine Parkinson) oraz ich dzieci, Mattie (Lucy Carless), Toby'ego (Theo Stevenson) i Sophie (Pixie Davies). Dlaczego warto(...) z Zielonego Wzgórza, czyli Megan Follows) oraz musi stawić czoło demonicznemu Bulsharowi. Dlaczego warto obejrzeć "Wynonnę Earp"? Niesamowita Melanie Scrofano (tytułowa Wynonna), która świetnie odnajduje się...

 • Melanie Fiona podnosi na duchu

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy teledysk kanadyjskiej wokalistki R&B i autorki tekstów, Melanie Fiony. Utwór "Ay Yo" pochodzi z jej debiutanckiego albumu, zatytułowanego "The Bridge".

 • Rozłam w Artful Dodger

  Niezbyt długo trwała wielka kariera brytyjskiej formacji Artful Dodger. Do publicznej wiadomości podano właśnie informację, że duet rozpadł się. Pete Devaux otrzymał "odprawę" w wysokości 260 tysięcy dolarów po tym, jak Mark Hill, jego partner ogłosił, że nie widzi już szans na dalszą z nim współpracę.

 • Księżna, ksiądz i podróże w czasie

  Tylko 6 filmów debiutuje w piątek na ekranach kin. Wśród nich znalazły się: biografia księżnej Diany z rolą Naomi Watts, "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej z nagrodzoną w Gdyni kreacją Andrzeja Chyry oraz brytyjska komedia sci-fi "Czas na miłość" w reżyserii Richarda Curtisa ("Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill").

 • Członkowie walijskiego duetu Artful Dodger postanowili zachowywać się jak prawdziwi mężczyźni i oddać się przyjemnościom związanym ze współpracą z pięknymi kobietami i piłką nożną. Zespół pracuje właśnie nad pierwszym solowym singlem Melanie Blatt z grupy All Saints, a poza tym myśli o wykupieniu angielskiego klubu piłkarskiego Southampton FC.

 • Koniec z małżeństwami!

  Sean Bean nie stanie już na ślubnym kobiercu. Choć gwiazdor twierdzi, że nadal wierzy w miłość, po czwartym rozwodzie wie, że małżeństwo nie jest dla niego.

 • Peter Gabriel w Poznaniu

  W piątek, 30 maja, na stadionie Lecha w Poznaniu, wystąpi Peter Gabriel, były wokalista grupy Genesis, od lat z sukcesami występujący jako solista, ceniony twórca muzyki filmowej i propagator muzyki etnicznej. Będzie to pierwsza wizyta tego wyjątkowego artysty w naszym kraju.

 • Tłoczno wszędzie, głośno wszędzie

  "Na ekranach kin historie trwają dłużej" - pisze w podsumowaniu festiwalu w Berlinie wysłanniczka INTERIA.PL. Czy tegoroczna edycja imprezy wytrzymuje porównanie z ubiegłorocznym Berlinale?

 • Najlepszy aktor? Trudny wybór!

  Rok 2012 stał po znakiem świetnych ról męskich. O ile wśród kobiet najpoważniejszą kandydatką do Oscara jest Meryl Streep, tak wśród mężczyzn to George Clooney króluje w przedoscarowych notowaniach. Co na to Jean Dujardin i Brad Pitt?

Wideo na temat: melanie hill
 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...